Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A fiúk számára mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk számára mennyire kiábrándító egy lógó mell?

Figyelt kérdés

18 vagyok és szűz mert nagyon gátlásos vagyok a mellem miatt viszont nagyon szeretnék már szexelni. 162cm 64kg vagyok. Nem vagyok kövér de azért van egy pici felesleg rajtam. 80c a mellem. A méretével elégedett vagyok viszont nagyon lógnak és a mellbimbóm is nagy ami miatt szégyenlős vagyok.

Ezt a gátlást, hogy tudom leküzdeni?


2021. jan. 14. 14:12
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Na engem kifejezetten az izgat, ha lóg, mert attól természetes. Nem tetszenek a természetellenesen feszes cicik. Úgyhogy ilyen pasit keress magadnak, aki így imád. 24f
2021. jan. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Annak aki nagyon oda vannérted annak egyátalán nem kiábrándító meg van aki az olyat szereti
2021. jan. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Biztosíthatlak róla, hogy aki szeret, annak nem kiábrándító. Volt lógó mellű barátnőm, nem egy, nem kettő. Imádtam. :) A melleit is, a nagy, kerek bimbóival egyetemben. ;)
2021. jan. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem nincs ezzel semmi gond. Nincs olyan, hogy tökéletes nő. Volt hasonló szexpartnerem, (nagy és ereszkedett mellek), már bánom, hogy nem vettem komolyabban.
2021. jan. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%
mutass képet
2021. jan. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nekem egyáltalán nem kiábrándító. Sőt, szex közben legalább jobban lehet paskolni. A nagy bimbóban pedig egy piercing nagyon jól tud mutatni.
2021. jan. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Engem kifejezetten izgatnak az ilyen mellek. Egyáltalán nincs mit ezen szégyellned, ugyanakkor erre is az érvényes, hogy olyasvalakit kell találnod akinek ez jön be és imádja. Az nagyon sok önbizalmat fog adni hidd el. Szerencsére mindenkinek más tetszik. Aki emiatt cikiz, az csak őt minősíti, senki mást.
2021. márc. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Leírásod alapján én nem látok semmi problémát abban ahogy kinézel. Nincs miért szégyellősnek lenned.

Férfiak többsége szereti a nagy melleket és természetes ha lóg. Én személy szerint egyre izgatobbnak tartom a nagy bimbiket, de mindenkinek más a véleménye.

Ha szeretnél kicsit beszélni, hogy elhidd nyugodtan írj.

2022. febr. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!