Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek a férfi munkatàrsa...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a férfi munkatàrsam érzi hogy felizgat ha a közelembe jön? Igaz hogy a férfiak látják kire vannak hatással?

Figyelt kérdés

Soha egy szót sem beszélünk, csak köszönünk, és néha 1 mondatot munka miatt, tulajdonképpen nem is munkatàrsam, felettem àll pozícióban. Semmit nem akarok tőle, van csalàdja, de mivel gyakran unalmasan tellik a nap, azért el szoktam fantàziàlgatni róla, mert hihetetlen jó pasi külsőre, és olyan kisugárzása meg illata van, hogyha a közelembe jön...

Direkt figyelek arra hogy ennek ne adjam jelét, mert az kínos lenne ha megtudnà. Annyi, hogy sokszor azért összetalàlkozik a tekintetünk, ha nem vagyok elég óvatos mikor titokban nézem. Viszont múltkor meséltem erről a témàról csak futólag egy férfi baràtomnak, ő meg jól kiröhögött, hogy milyen naivak a nők, mert "ne aggódj, tökéletesen látja hogy dugható lennél neki" Szerintetek is ez így működik? Megérzésből tudjàk, nem is kell beszélgetni, meg semmi? Ha igen akkor ez kínos nekem, mondjuk mióta ezt mondta az ismerősöm, nem is nagyon merek rànézni, mert szégyellem magam.


2021. jan. 15. 07:31
 1/10 anonim ***** válasza:

"mondjuk mióta ezt mondta az ismerősöm, nem is nagyon merek rànézni, mert szégyellem magam."


És ezzel épp úgy elárulod magad.

2021. jan. 15. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
Ha nedvesedsz is akkor, biztos érzi.
2021. jan. 15. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%
Van aki észreveszi, van aki nem. Én pl nagyon gyenge vagyok ebben, sosem veszem észre melyik csajnál tudok bepróbálkozni tuti sikerrel. Úgyhogy kéne adj valami apró jelet, ti nők tudjátok hogy kell ezt csinálni.
2021. jan. 15. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Az egész egy hatalmas nagy baromság!

Én egyszer élő, földön járó típus vagyok. Hagyom a dolgokat maguktól folyni!

"családja van" na és, barátomnál a "szeretőből" az az egy szeretkezésből lett feleség! 12 éve vannak együtt, családot alapítottak, és hihetetlenül boldogok. Az első házassága egy katasztrófa volt. Fiatal vagy, miért ne szeretkezhetnél vele ha azt szeretnél, és nem is tudhatod, hogy Ő esetleg nem e ugyan erre vágyik. Azért mert rámosolyogsz, nem fogja tudni, hogy dugható vagy, és ez egy elég butus megfogalmazás. Nem mindenki puncit lát egy nő mögött még akkor sem ha csak szexre vágyna vele.

Nálam is van hasonló eset, nagyon kedvelem azt a kolléganőt, nem csak megszexelni akarnám, és bárkit dobnák érte!

Csak picit fiatal hozzám képest, mondjuk nem a kor számít.

2021. jan. 15. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ezt azért nem lehet megmondani, mert férfije válogatja.
2021. jan. 15. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mindenki észre veszi. Csak van aki nem fogja fel. Vagy nem akarja, vagy komplexusos, vagy vadász, és nem akar zaklatni. Érzi pontosan, de attól fél, hogy csak beképzeli magának. És belefut egy hülye szituba. A nők is tudják.. kire vannak hatással :-)
2021. jan. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Tuti, hogy tudja.

A testbeszéd, a non-verbális kommunikáció nagyrészt önkéntelen, nem tudatos dolog, de nagyon sok mindent elárul rólunk.

És a "vevő" oldalra is ugyanez igaz, nem biztos, hogy tudatosan, de venni fogja ezeket a jeleket - ez az, amikor csak ilyen megérzés-szerűen csapódik le valakiben, hogy bejön a másiknak.

2021. jan. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Tényleg különbözünk abban, hogy ki mennyire veszi ezt észre. Én pl. legtöbbször egyáltalán nem számítok rá, hogy valakinek tetszhetek. Fel sem merül legtöbbször. Ki mennyire szexuális lény a mindennapokban, mit közvetít magáról, mit gondol magáról férfiként, nőként, ez eltérő. Meg abban is vannak fokozatok, hogy ki mit minek szán. Ha összeakadna a tekintetünk, és tetszenél, azért az lehet, hogy velem is észrevetetné. 48f
2021. jan. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én tuti nem venném észre. Pláne munkahelyen. Eleve ott egy csomó ember, mindenki néz mindenkire. Azért mert valaki néha rám néz nem az jutna eszembe, hogy most pont a farkamról ábrándozik. De ha ez jutna eszembe, akkor is csak arra gondolnék, hogy ez az én fejemben van. Mert tényleg közben egy csomó mindenki néz rám, most akkor mind a farkamra gondol? :D
2021. jan. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A fő kérdésre válaszolva: igen.
2021. jan. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!