Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek egy szinte beteges...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy szinte betegesen féltékeny férfi távkapcsolatban képes félre lépni?

Figyelt kérdés

2016. szept. 16. 07:43
 1/8 anonim ***** válasza:
persze, az összes ilyen magából indul ki, gondolj bele h azért tilt mindenkitől pl meg azért van kiakadva ha ránézel vkire mert ez csak neki jár, és emellett nem képes elszámolni a lelkiismeretével
2016. szept. 16. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Azért betegesen féltékeny, mert önértékelési zavarai vannak, vagy valóban nincsenek értékei. Bármilyen férfit meglát a barátnője mellett, arra fog gondolni, hogy az a férfi sokkal jobb valamiben, amiben ő sose lesz, mert nem képes a fejlődésre. Legyen az intellektus, külalak, humor, bármi.

Így egy idő után megfojtja a partnerét, és ekkor a partner fog lépni. Vagy szakít, vagy nem bírja tovább, és az első rendes pasival lelép. Ez idő kérdése, de be kell következnie. Ha nem, akkor életetek végéig csak szenvedni fogtok egymás mellett.

2016. szept. 16. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A kettő között nincs összefüggés.
2016. szept. 16. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A volt barátnőm nagyon féltékeny volt! Szinte minden nap volt ez miatt vita, és volt olyan amikor sétáltunk hogy kitalálta, hogy én megnéztem egy, lányt amikor nem is volt igaz! És elkezdett hisztizni az utcán! Akkor is velem veszekedett amikor engem nézett meg egy lány! Az a lényeg hogy nagyon féltékeny volt aztán a végén pont ő csalt meg engem!
2016. szept. 16. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#4 erről beszélek.. #1 voltam
2016. szept. 16. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Persze. Tudod neki mindent lehet csak neked nem. 22 L
2016. szept. 16. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vagy csak tudja, hogy az összes csaj egy ku*va és bem szabad megbízni bennük.
2016. szept. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nincsen olyan, hogy táv kapcsolat! Csak azt hiszed. És erőlteted. Engedd el.
2021. jan. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!