Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk , mi a véleményetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk , mi a véleményetek azokról a nőkről , akik úgy gondolják , hogy a szex csak is a szaporodáshoz kell ? Lányok is megírhatják , véleményüket , csak írjatok , nemet is ,(férfi , vagy nő ) .

Figyelt kérdés
Vannak nők , akik nem akarnak , vagy nem hajlandóak szexelni , csak , ha gyermeket szeretnének , de utána , megint nélkülözik , mivel számukra , nem élvezet a szex , hanem egy szükséges dolog , a gyermek nemzéshez !

#hotoló
2021. jan. 15. 09:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Tiszteletben tartom a véleményüket, de párkapcsolat szempontjából nem számolok velük.
2021. jan. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
79%
Én nem ismerek ilyen nőket.
2021. jan. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Valószínű aszuxuális az ilyen ember.

Így nekem nem kéne.

Mert én nagyon nem ilyen vagyok... 😀

2021. jan. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyunk egyformák. Van, akinek lényegesebb a szex, van, akinek kevésbé, és van, akinek egyáltalán nem az. Sőt, van, akinek nem is élvezetes.

Ha időnként azért más módon ki lehet meleltte elégülni (petting, vagy kinyalhatom), akkor tudom mellőzni.

2021. jan. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Messzire kerülöm az ilyen nőket!
2021. jan. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Az ő dontése, azt hisz amit akar. De én messze elkerulom oket :D
2021. jan. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Nekem a párom mondta , mi nap , amikor már egy ideje kezdeményeztem a vele a szexet , hogy hagyjam békén , nem akarja , fogjam már fel , hogy nem akar s nem szeretne lefeküdni velem , sem akkor , sem pedig máskor , ezért végezzek ön kielégítést ha nekem annyira hiányzik a szex !

Természetesen , fel háborodtam ezen és kérdőre vontam !

Ere azt felelte párom , hogy , na ide figyelj , van már két gyermekünk ! - szeretnél talán még egyet ?

Mire én : - mi köze van ennek ahhoz , hogy nekem kel - e még gyermek , vagy nem ?

Nem , elég a kettő ! . feleltem .

Ere párom : - na akkor meg felejtsd el , a szexet velem !

Majd megmagyarázta , hogy a szex a gyermek nemzéshez , kell és nélkülözhetetlen , valamit számára a szex , az nem egy élvezeti cikk !

Úgy , hogy , amennyiben én még szeretnék tőle egy harmadik gyermeket , úgy egye fene , magára enged , de csak ezért !

Ha viszont , csak az élvezet miatt akarok le feküdni vele , na akkor felejtsem el !

2021. jan. 15. 10:29
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyen nők? :D
2021. jan. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez szörnyű hogy ilyet mond, két gyerekkel.

Ha érzéketlen lennék, azt mondanám hogy beadnám a válópert.

2021. jan. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
80%
Aztán páran csodálkoznak, hogy ilyen viselkedés mellett megcsalják oket.
2021. jan. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!