Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti is el gondolkodtatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is el gondolkodtatok rajta? Mire jutottatok? 24N

Figyelt kérdés
Régebben kedvelt elfoglaltságom volt, hogy mikor tömegközlekedtem, felmértem, milyen esélyeim lennének a szaporodásra, ha neadjisten atomvillanás és zombiapokalipszis sújtana minket, és csupán az a maroknyi ember lenne a túlélő, akik a járművön utaznak. Hát, legtöbbször szomorúan konstatálnám, hogy beza' kihalnánk, mint a...

2018. jan. 10. 11:29
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Vicces de gondolkodtam hasonlón. Férfiként nekem azért mindig akar egy busznyi ember között akit meg tudnék dugni! :D
2018. jan. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
22%
Dehogyis haltunk volna ki. Keményen teleélveznélek azon a buszon, ami a csövön kifér és reprodukálnánk az emberiséget. 😍
2018. jan. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Mivel ott mar senki nem félne a börtöntől, nem te döntenél arrol hogy ki dug teged meg hanem a férfiak
2018. jan. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
32%

3

Az attól függ hogy mennyi nő lenne és mennyi férfi, lehet hogy a csajok harcolnának a pasikért:)

2018. jan. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Aha bicska mindig van nálam és nem félnèk használni.

Hamarabb meg gondolná hogy bedugja vagy se


Mert nem lesz mit matyiznia továbbiakban.


Attól hogy Nő vagyok nem jelenti azt hogy egy gyenge szar vagyok.

2018. jan. 10. 11:45
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Ó kedves kérdező! Azon esetbe kevés lennél nekik a bicskáddal együtt! 😀
2018. jan. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
97%

Azért egy busznyi ember nem valami sok, de még egy villamosnyi sem. Még ideális esetben is, ha mondjuk többségében szaporodóképes nők és melléjük néhány férfi lenne rajta, akkor is kicsit kevés ahhoz, hogy valóban fenntartsák az emberi fajt egy apokalipszis utáni nehezített pályán. Szóval jó eséllyel így is, úgy is kihalnánk, akár szexelnél a pasikkal, akár nem. :)

De azért a buszsofőrök között szoktak lenni jó pasik. :) Meg a pasik egy jó részéből veszélyes helyzetben előjön az ösztönös, túlélő, nagybetűs férfi, szóval akár egész vonzóvá is teheti őket egy ilyen apokalipszis. ;) Úgyhogy én veled ellentétben a bennük szunnyadó lehetőségeken szoktam gondolkodni, nem azon, hogy mennyire gázak adott pillanatban. :) 33N

2018. jan. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
96%
Köszönjük a provokatív kérdésedet. :)
2018. jan. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
29%
Nekem is van bicskám, a lábaim között. Néha éles, szúrós tud lenni, verbális vagy non-verbális izgatásra. 😉
2018. jan. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
0%
De azt tudod, hogy bátran lenyelhetnéd keresztbe a bicskádat, ha bárkinek is maradandó sérülést okoznál vele, vagy egyáltalán használnád. Ha nincs mázlid, rád bizonyítják a szándékos emberölés kísérletét is. De biztos nagyon kis ügyes vagy, és a családtagjaidon már gyakoroltad a fantasztikus művészeted. ;)
2018. jan. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!