Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, akik 12 - 14 évesen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akik 12 - 14 évesen élték át első szexuális élményeiket, felnőttként, miként látják mindezt, pl. ha a saját gyerekükről van, vagy lenne szó, akkor is normálisnak gondolnák az ilyen korai intimitást?

Figyelt kérdés

Egy másik kérdésnél, igen sokan írták, hogy ilyen életkorban élték át az első szexuális élményeiket. Ez miatt merültek fel további kérdések:

- Hány évesek voltak a 12 - 14 éves lányok partnerei? Korabeliek voltak vagy idősebbek, netalán, sokkal idősebbek? :-o

- A testi fejlettség közrejátszott a korai szexualitásban? Tehát, akik ilyen korán kezdték, mind fejlett, nőies testalkattal rendelkeznek vagy ez nem jellemző, nem befolyásoló tényező?

- Lányok, volt havi vérzésetek, peteérésetek ebben a korban vagy az sem számít a korai intimitásban?


(az eredeti kérdés:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..



2021. jan. 15. 12:54
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Bocsánat, a link nem működik a kérdésnél, talán majd itt (remélem, most jó lesz)

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..

2021. jan. 15. 12:55
 2/11 anonim ***** válasza:
69%
Mivel én használom a GYK-t, így válaszolok párom nevében. Ő 14 éves volt, mikor összejöttünk, én 19. Testileg és "agyilag" is igen fejlett volt már akkor. És már menstruált is két éve. Ja, és nem én vettem el a szüzességét. 🙃 28 éve együtt.
2021. jan. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
97%

14 éves voltam, a partnere jóval idősebb volt nálam. Akkoriban (80-as években) általános iskola után már munkába lehetett állni. Rossz tanuló voltam és a pénz is kellett a családomnak. Egyik bkv gyárban kaptam munkát az egyik szomszédunk volt ott főnök ő vitt be.

Harmincas kollégával jöttem össze. NAgyon jó fej volt, nagyon kedves. Ehohgy ez lenni szokott

Mai fejjel nézve túl korai volt! Akor ezt hittem már igazi nő vagyok és mindet tudok. Vagánynak éreztem hogy már csináltam. 10 év alatt kb 10 partnerem volt. Alegtöbb csak kihasznált! Majd jött egy srác aki valóban szerelmes volt belém. Elvett feleségül született két gyerekünk. Hülye voltam és megcsaltam. Mai napig nem tudtam megállapodni sennki mellett.

Lányomat úgy neveltem, ne kapkodja el. Őszintén elmeséltem neki én túl korán kezdtem és megbántam. Ő 24 évesen hozzáment a második párjához, boldogan élnek. Lassan egy éves az unokám!

49N

2021. jan. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
Elfelejtettem írni. 11 évesen jött meg az első és fejlett lány voltam, ha nem is magas. Szép nagy melleim voltak elég korán. Ez biztos befolyásolta a dolgot!
2021. jan. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%

14 voltam akkor első barátom 16.

14 évesen a legtöbb lány már eléggé fejlett, azóta eltelt 5 év alatt már inkább csak formásodtam de semmi drasztikus.

Illetve a legtöbb lány 12-13 évesen már menstruál

2021. jan. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
60%

13 voltam, a pasi pedig..... Fhúú, asszem 17. Már két éve menstruáltam és igem nőies testalkatom volt, nagyon is, kb. 2-3 évvel többnek nézett mindenki. És egyáltalán nem bántam meg.

25N

2021. febr. 16. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
70%

14 voltam. A barátom 15. 2éve menstruáltam. Elég nőies voltam,bár a melleim nem voltak nagyok,most sem azok😕.

Szerettem de korai volt, kb. csak b@sztunk mint a nyulak.

Semmi érzékiség ,gyengèdség nem volt benne. Nem ismertük a testünket,igényeinket.


Ha majd lesz lányom akkor elmondom neki, hogy ne akarja elveszeteni, mert ez nem az amit vissza csinálhat ha elrontja és után sokáig megmarad a hatása.

Várjon nyugodtan az igazira.

2021. febr. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
24%
#6 vagyok. Amúgy engem a mai naoig ki lehet kergetni a világból azzal, hogy az igazi, érzékiség, l gyengédség stb... Eddig két kapcsolataom volt, köszönöm elég. Amúgy én már tini korom kezdetétől tudtam, hogy én nem leszek az a tipikus "az első különleges kell legyen olyannal akit szeretsz". 12 évesen ki lyukasztottam a szűzhártyámat, hogy aztán ne kelljen az elején ott finomkodni és a többi.... Amúgy az egész egy strandon történt a srác pedig a sulinkba járt, akkor odajött hozzánk, beszéltünk, ittuk az otthonról hozott piát, aztán végül jól felcsinált az egyik WCben, összesen kb. 5 hangot adtam ki az egész menet allatt. Szóval ja. Azután többet az életben nem láttuk egymást. Kövezzetek meg, de Nekem ez volt a tökéletes első alkalom. De ez csak at én véleményem, aki akar, az várjon
2021. febr. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
86%

13 évesen vesztettem el, párom 12 volt. :D Az elején még csak orális szex volt, utána úgy döntöttem, hogy ráülök, az elején még óvszer nélkül. Akkor jött az ötlet, hogy veszünk óvszert, és kipróbáljuk. Egyébként 2 éve menstruáltam. Azóta 20 éves fejjel is még vele vagyok! Nem bántam meg, nem feküdtem össze ezzel-azzal, azzal vesztettem el, akivel szerettem volna.

Nem gondolnám jónak. Lehet, hogy mi tudtuk, hogy kell az az óvszer, lehet úgy van vele, hogy "ciki venni, inkább majd kiveszed" meg bármi. Ennyi idősen még mi se tudtuk, mi hogy működik, én is egy éve, hogy felfedeztem ezeket az intim dolgokat. Nem bánom, hogy megtettem, de ha gyerekem lenne, nem ajánlanám neki. Mondjuk eltiltani se fogom tudni, hogyha lesz egy ilyen kapcsolata, inkább felvilágosítom a dolgokról. Aztán majd eldönti, mit akar.

2021. febr. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
78%

#8


"jól felcsinált az egyik WC-ben... nekem ez volt a tökéletes első alkalom" 😂😂


Hűű, te aztán marhára igényes vagy. Én azért erre nem lennék annyira büszke. Szerintem ennél már csak az lett volna "tökéletesebb", ha egy disznóólban csinaljátok a mangalicák sz*rjában hemperegve.

2021. febr. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!