Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek, volt már, hogy rövid...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, volt már, hogy rövid idő (pár óra, nap) volt két partnerrel történt szexetek között? Lent van még pár kérdés.

Figyelt kérdés

Mennyi idő volt köztük?

Hogy jött ez így össze?

Volt jelentősebb különség a méretükben, vagy a tapasztalatukban, ügyességükben?

Hány évesek voltatok és mennyi a partnerek?



2021. jan. 15. 13:48
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
94%
volt tobbszor is, legrovidebb ido par ora volt. mind szexkapcsolat volt, egyszeruen ugy alakult, hogy mondjuk delutan meg az egyiknel voltam, este meg jott hozzam a masik.
2021. jan. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
85%

Igen előfordult ilyen többször is.

A szeretőmmel és a férjemmel.

Egyszerre sosem, de 2-3 óra eltéréssel igen

2021. jan. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
69%

Volt olyan hogy nálam volt a szeretőm, megvolt szex, hazament, de aztán egy óra múlva aztán beállított a pasim is, pedig nem beszéltük meg, hogy jön, de meg akart lepni, hozott vacsit, gyertyát, egyem a kis romantikus szivét :)

Úgyhogy vele is volt szex :)

Azért necces helyzet volt, ha egy kicsit korábban jön, lebukok, azóta jóval óvatosabb vagyok.

2021. jan. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
74%
Nem.
2021. jan. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
42%
Sose volt ilyen. Aki szar az ágyban vagy visszafordíthatatlanul megromlik a kapcsolat, azt kivágom a francba.
2021. jan. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
84%

Volt. Többször is.

Az egyik délután 3 fele jött át. A másik este 7kor. Az elsővel szexkapcsolat volt, a másodikkal egy alkalom.

17 éves voltam.


Szintén egy másik szexkapcsolat nálam aludt, egész éjszaka és még reggel is szexeltünk. Este meglepi szülinapi bulit szerveztek nekem egy tóparton, ott pedig egy régi nagy szerelem megkörnyékezett.

19 éves voltam.


Találkoztam a nővérem középiskolai plátói szerelmével, szexeltünk, majd lementünk a haverjához a kocsmába. A trófeának dolga volt este, de a haverja ráért, aki pedig nekem tetszett amikor a nővérem osztálytársa volt. (természetesen a kocsmába való lemenetel előtt lezuhanyoztunk, mert elég mocskos dolgok történtek :D )

22 éves voltam.

2021. jan. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
60%

6os vagyok


1.

1. 26 éves volt

2. 25 éves volt.

Túl nagy méretkülönbség nem volt. A 25 éves srác arra gerjedt, hogy a mellbimbóját kapjam be. :D :D

Az elsőt még társkeresőn ismertem meg, a másodikkal facebookon beszéltük le az eksönt.


2.

1. 20 éves volt

2. 19 éves volt

A 19 évesnek vastagabb volt. A pia eléggé elvitt és másnap muszáj volt antibébit iratnom...

Viszont a 20 évessel vesztettem el a szüzességem annó. (16 évesen)


3.

1. 29 éves volt

2. 29 éves volt

Az első katonapasi, hatalmas karddal, brutál szexi kisugárzással, hatalmas erővel és állóképességgel.

A második kicsit visszfogottabb, kicsit romantikusabb vonalon ment el, cerka kicsit kisebb volt. Az első több orgazmust hozott össze, a második inkább lelkileg feltöltőbb volt.

2021. jan. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt egy három nap-három pasi esetem, nem direkt, de így jött ki: egy haverommal már rég megbeszéltük, hogy egyszer lefekszünk majd egymással full részegen, ami meg is történt végül, de annyit ittam, hogy nem emlékeztem semmire az egész aktusból... :D


Másnap pont megjelent az első szerelmem, külföldön jött pont meglátogatni egy haverját és közte engem is, hát hogy-hogy nem, végül is kíváncsiságból a részemről, hogy még mindig olyan jó-e, ahogy akkor szerettem, elsőként, ám kissé csalódásos volt, annyi más és több tapasztalattal...


A két nap két ember szex és két csalódásom miatt már épp készültem összességében csalódni a férfinemben - mivel a részegen szexeltem haveromnak azt mondtam, hogy ha annyira jó lett volna, arra tuti emlékeznék... -, ám akkor eszembe jutott egy olyan exem, akivel mindig jó volt, így felkerestem őt, hogy mentse meg a férfi nem hírét, ami vicces volt amúgy azért, mert még mondtam is neki, h igen, csak a tested miatt jutottál eszembe és tán kihasználva érzed magad, nyugodtan utasíts vissza, nevetett, de nem utasított vissza.... :)


Határozottan éreztem különbséget közöttük, pláne az első szerelmem akkor és első alkalom érzése között: életem elsőjeként nem volt összehasonlítási alapom és nagyon élveztem, évekkel később viszont 12 egy tucat, semmi különöst nem éreztem tőle. Az az exem, akihez meg visszamentem a harmadik nap teljesen más minden volt pasimtól, sokkal vastagabb van neki, ami minden alkalommal meglepett, hogy hogy lehet olyan vastag, ám ezért is volt vele mindig annyira jó nekem. :)


Az első szerelmemben később csalódásból az a tanulság, hogy érdemes azzal házasodni, akivel először szexelünk és nem is próbálkozni mással, pont azért, hogy ne legyen összehasonlítás...

2021. jan. 29. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Volt olyan, hogy egy nap telt el a kettő közt, de olyna is, hogy csak pár óra.

Ismerkedés volt, kaland lett, vagy éppen buli után. A másik helyzetben megtudtam, hogy az exem megcsalt, erre én is lefekdütem valakivel. Éjjel pedig búcsúszex.

Nagy a különbség abban hogyan állnak hozzá a szexhez, hozzám. A méretükre nem emlékszem.

2021. jan. 29. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Rzk4ever ***** válasza:
100%

Volt olyan, hogy pénteken este az egyik, szombat este másik.

Első: kocsi hátuljában, tekert egy kis cigikét, utána 2szer is megvolt

Jó volt, átlagos méret, nem volt semmi extra, de nagyon udvarias volt. Utána találkoztunk még egy párszor.

Második: szintén kocsi hátuljában, szintén cigike hatása alatt, ő csak egyszer volt meg

Ez jobb volt, nagyobb volt neki kicsivel ami fájt az elején, durvábban bánt velem, néhányszor rácsapott a fenekemre, fogta a torkomat, ilyenek. Nem találkoztunk többet

2021. jan. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!