Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik! Milyen érzés, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Milyen érzés, ha szexkapcsolatban "dobnak"titeket?

Figyelt kérdés

Mondjuk összejártok szexelni egy lánnyal, néha eljártok inni de amúgy semmi nincs köztetek. Aztán a lány mondja, hogy talált másik pasit.

Tepertek még érte? Vagy hidegen érint?

Előfordult már veletek?



2021. jan. 15. 15:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
26%

velem nem volt ilyen, inkább a fordítottja, hogy a csaj tepert volna még

én nyugtáznám, hogy ennyi volt, szép volt, jó volt, vége, lesz más

2021. jan. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
23%
Okéval. Eddig még csak a fordított eset fordult elő, szóval lehet kicsit bántaná az egomat, de fel tudnám dolgozni. :D
2021. jan. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
76%
Bar a csaj nem masert dobott hanem csak ugy, de engem zavart :D kicsit mentem utanna, egy párszor volt is szex aztan lattam rajta hogy nem, es nem eroltettem, kellett neki egy honap, aztan visszajott magatol. Utanna par honap htan jol össze vesztunk a semmin (cseppet dilino volt) aztan azota semmi, de engemet mar nem erdekel.
2021. jan. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
6%
Nem fordult elő és nem is fog. Sőt olyan volt több esetben is, hogy 4-5x dobtam ki egymás után. Aki hagyja odáig fajulni a dolgokat, hogy őt rakja ki a picsa, az nem férfi.
2021. jan. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
39%
Jó sokba tartjátok azt, aki ingyen adja nektek, amiért mások súlyos pénzeket fizetnek.... 😖
2021. jan. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
18%
5# Én is ingyen adom azt, amit adok nekik.
2021. jan. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

#6

Azért általában nem is jellemző fizetni.

2021. jan. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

#6: Felső 10%-ba tartozó alfahímektől mit vársz? Átlag, normál srácoknak képtelenség szexkapcsolatot összehozni, maximum valami nagyon ritka szerencse által (közös egyetemi szak, régi barátság, ilyesmi). Ezeknek meg jóformán havi rendszerességgel akad valami nő, aki kellően beleszerelmesedik ahhoz, hogy önkéntes ürítőzsákja legyen hetekig, hónapokig.


Szerintetek véletlen a sztereotípia, ami itt is népszerű a szexkapcsolatokról, hogy lelketlen dolog meg csak ürítés meg megalázó a nőnek meg nincs törődés meg intimitás?


A nők pont azt élvezik, hogy szexre szinte bárkit megkaphatnak, magasan kategóriájukon felül. Mint mikor felveszik a magassarkút, de nagyon töri a lábukat. Felveszik a feszülős topot, de felfázik a veséjük.


A nők inkább szenvednek, csak az igényeik ki legyenek elégítve és azt hiszik, hogy majd ilyen über-jó pasi, akinek a látványától is nedvesednek, az majd mennyire jó lesz az ágyban. Akár még lehetne is jó, ha akarna. De miért lenne jó, amikor ha önző módon csak a saját élvezetével törődik is mindig van utánpótlás? Ha túl jó lenne a végén még drámázás meg öngyilkossági kísérlet lenne belőle a lány részéről, így meg könnyebben túlteszi magát rajta.

2021. jan. 16. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Kicsit szar érzés, de megszoktam, és el is fogadom, mert tisztában vagyok vele, hogy gyenge a teljesítményem nagyon az ágyban. 24f
2021. jan. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Én lány vagyok és a másik oldalon. Én "dobtam" a pasit végül. Bár nem szeretek ezzel a szóval élni. Igazából talán több is kisülhetett volna belőle, ha nem zárkózik be annyira érzelmileg, de így tényleg csak a szexről szólt minden... Miután közöltem vele, elkezdett teperni értem. Azt is mondta, hogy hiányzom neki, ráadásul utána többször is keresett miközben nekem már komolyabb kapcsolatom volt. Nem tudtam eldönteni, hogy csak az egója fájt-e vagy tényleg hiányolt...
2021. jan. 16. 13:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!