Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meg nem vegeztunk egymassal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg nem vegeztunk egymassal ezt mit jelent, miert bant most?

Figyelt kérdés

22 eves fiu vagyok passziv Nem volt meg eddig parkapcsolatom, mert nehezen ment az ismerkedes es ugye nincs mindenki fejere oda irva,hogy kikhez vonzodik.

Viszont mar volt 3 szexpartnerem az evek alatt es azzal maximalisan elegedett vagyok nem is vagyok tobbre. Csak szexet szeretnek. A mostani "paciens" egy nalam majdnem 10 evvel idosebb ferfi aki leszogezte az elejen,hogy nem kalandot keres, szemelyes kontaktot akar, talalkozzunk, ismerjuk meg egymast es meglatjuk mi lesz. Nagyon tetszett a ferfi mar akkor es szimpatikus volt nekem, szerintem ereztem is iranta valamit, de elnyomtam ezt az erzest hamar. Mivel tudtam, hogy csak szexelni nem fog velem, ezert belementem abba,hogy ismerkedjunk tovabb es majd lesz valami, de igazabol nem mondtam meg neki, hogy mit akartam eredetileg. Nem hazudtam neki, de nem is voltam oszinte igazan.

2 Honap mulva lefekudtem vele, addigra mar ugy tekintett ram mintha a parja lennek. Csok, tapi, oral,petting minden volt es vele voltam a szabadidomben is. Elveztem a tarsasagat es megszerettem, megsem akartam kapcsolatban lenni vele. Pedig nem korlatozott engem es nem veszekedtunk soha. Ugy 6honap utan vetettem veget a kapcsolatunknak, de nem mertem neki megmondani,hogy mi a bajom. Mert a bajom az volt,hogy mindennek ellenere ugy ereztem tulsok a kotottseg, nem mehettem el masokkal ejszakaba nyuloan bulizni es figyelnem kellett hogy cselekedek,mit mondok, a feltekenysegtol tartottam a legjobban es azt utaltam baromira,hogy tudtam szeretem a baratomat nagyon.. es hulyen hangzik, de nem akartam,hogy ezt tudja,hogy lehet beleszerettem mar es hogy ragaszkodom hozza. Szegyellem valahol, mert en nem ilyen voltam es nem akarok gyenge lenni:(((. Telefonon felhivtam es roviden elmondtam neki, hogy azt szeretnem, ha ennek vege lenne:(((( Mondta, ha haza er megbeszeljuk, aztan kinyomta. Mas volt a hangja, pattogos es ellenszenves. Otthon veszekedtunk, kiabalt velem, magatol is kitalalta,hogy kb mit erezhetek,mit akarok. Azert haragszik annyira,mert nem voltam vele oszinte es most letagadom az erzeseimet elotte es szerinte jatszom a kemeny meno fa...sza csavot akit nem lehet megtorni, meg mittudom en. Tudjatok mit csinalt? Egesz estere kizart a lakasbol, azt mondta maradjak ott es majd megtudom,hogy milyen az amikor falat emelek kettonk koze es kizarom ot az eletembol, hazudok neki, es a lelkebe tiprok meg ilyesmi. Kopogtam,duborogtem, kertem tole,hogy engedjen be, de nem :( Reggel nyitotta ki az ajtot csak. Berohantam a wc-re elmentem zuhanyozni aztan otthon maradtam. O meg utanam jott a padlora dobta a takaromat,parnamat es ezt mondta aludjak a foldon, de o nem akar meglatni az agyunkban. A fogkefeinket, poharainkat is mashova rakta a furdoben, a szennyes ruhaimat kulon kosarba rakta, azt mondta ezentul nem nyul a cuccaimhoz. A hutoben filc tollal rairta a tejre,vajra stb ami az enyem. Aztan elment dolgozni es azt mondta azt csinalok amit akarok, de nem vegeztunk egymassal. Most mi a fenere ertette ezt??? Mit akar? Mit var tolem? Miert csinalja ezt? Miert szemetkedik? Miert akar direkt megbantani?

Ez ma reggel tortent ;(((( es sz...rul vagyok, mar kiduhongtem magam, sikeresen osszetortem a rogzitett tukrot ami a falon van ;(( haza jon ezert tuti kiborul majd. Mi utott bele?? Azthittem normalisan tudja azert kezelni a helyzetet;((( de csak szivat es direkt bant!;(((



2017. márc. 23. 15:32
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
De miért költöztél vele össze ???
2017. márc. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
költözz el
2017. márc. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%

Hát...szerintem azt jelenti, hogy mindketten energiavámpírok vagytok, akik elszívják a másik energiáját és az olvasókét is...nekem nagyon fárasztó volt végigmenni rajta...

Uh...ráadásul ez már nem az első ilyen sztori itt...most vagy hetente kiírod ide ezt más formába átköltve unalomból és/vagy tényleg nagyon elbaxottak vagytok.

2017. márc. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Carragher_x ***** válasza:
83%

Kinek a lakása? Ha az övé, akkor költözz el, biztos van egy rokon vagy barát, ahová mehetsz pár napra, amíg találsz vmi jobbat.

Ha a tiéd, akkor meg csomagold össze a cuccát, tedd ki az ajtó elé, cseréltesd le a zárat és ennyi.

2017. márc. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Az ove az albi, eredetileg ketten voltak ott. Aztan "miattam" elment a lakotarsa. Azert koltoztem oda, mert megkert es mondtam egye fene.


Mi a kukirol beszelsz? Valakivel osszekeversz o.o

2017. márc. 23. 15:55
 6/7 anonim ***** válasza:
97%
Egyikőtök butább, mint a másik....Már ne is haragudj. Saját magaddal csesztél ki, hogy hazudtál neki. Én a helyedben keresnék másik albérletet.
2017. márc. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
85%
de rossz vagy b*szdki. xddd hozzád hasonlók miatt szégyenlem a melegségemet, már ne is haragudj.
2017. márc. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!