Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Játszam meg magam, hogy ne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Játszam meg magam, hogy ne legyek félreérthető?

Figyelt kérdés
Randizgatok egy pasival, de nem lesz ebből kapcsolat, ezt már megbeszéltük. Viszont a kémia hihetetlenül jó, ezért összejárunk szex célra. Én alapjáraton elég nőies vagyok. Elég lágyak a mozdulataim, és finoman beszélek vele (ahogyan mindenkivel). Sokat mosolygok, sokszor megérintem, simogatom, alvás előtt puszit adok neki stb. Barátnőm szerint vagyek vissza, mert félre fogja érteni, és egy ilyen kapcsolatban ,,hűvösebbnek" kell lenni, különben azt hiszi mégis beleszerettem. Nekem ez fura lenne, hiszen nem ez jön természetesen. Emellett nem akarom úgy kezelni, mint egy biovibrátort. Szerintetek melyikünknek van igaza? Mi a véleményetek erről?

2021. jan. 15. 19:24
 1/6 anonim ***** válasza:
45%
🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️
2021. jan. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%

Tegnap is kérdezted, ha nem tévedek. Szerintem is túl sok ez így.

Nem megszokott, túl könnyen félreérthető. Bár elvileg ő 100.000%, hogy nem akar többet, és ugye te sem: vagyis ha rám hallgatsz, azt csinálsz, amit akarsz.

2021. jan. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#2

Nem, a tegnapi nem én voltam, de láttam azt a kérdést is. Kicsit más volt az a helyzet, emiatt tettem fel új kérdést. Kifejtenétek, hogy miért ekkora baj, hogy így viselkedek?

2021. jan. 15. 20:08
 4/6 anonim ***** válasza:
89%

Oszt miért is nem lesz kapcsolat? Mert csak úgy megbeszéltétek?

Amúgy igen, régen imádtam az ilyen nagyon jófej, kedves mosolygós csajokat, amíg meg nem égettem én is magam egy ilyennel. F

2021. jan. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
85%
Miért nem mondod el ezt neki? Hogy te ilyen vagy egyszerűen, nem kifejezetten neki szól, ne értse félre.
2021. jan. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem, maradj önmagad. Ha nem szeretsz bele, az nem számít, hogy ő mit gondol. Vagy ha érdekli, rákérdez.
2021. jan. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!