Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit akar tőlem az egyik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar tőlem az egyik barátnőm bátyja? Ez félreérthető volt?!

Figyelt kérdés

Bulizni voltunk hármasban a hétvégén, és náluk aludtam aznap. (együtt laknak a barátnőmmel) Már a buliban is furcsán viselkedett, ha mögöttem volt, folyton a derekamat fogta meg simogatta, bepróbálkozott egy vadidegen srác, azt meg elküldte a francba (?, pedig nem zavart az a fiú..), aztán amikor már náluk voltunk, lefeküdtünk aludni. (franciaágy, és én voltam középen) Kb. 10 perc elteltével a srác levette a pólóját (pedig amúgy kifejezetten hideg volt, de egyébként személyi edző, szóval finoman szólva sincs sz.ar teste), aztán gondolom látta hogy mocorgok, és ébren vagyok, mert beszélgetést kezdeményezett, ilyeneket mondott hogy menjek majd hozzá edzeni meg "majd jól megdolgoztat", közben amúgy vicces volt, mert tuti hogy azért támasztotta a fejét a karján, hogy feszüljenek az izmai, vagy nemtudom :D Kb. 1 órát dumálgattunk még, aztán becsúsztatta a karját a fejem alá, és kicsit magához húzott, így aludtunk el végül.. A barátnőm mondta másnap, hogy igencsak kikerekedett a szeme amikor felébredt és meglátott minket...

Szerintetek ezt miért csinálta? Mindig mondta hogy kedvel, meg hogy aranyos vagyok, de ez olyan másnak tűnt... ja amúgy idősebb nálam jóval, 26 éves.

18L


2016. jan. 11. 23:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Azért csinálta, mert nem tart vonzónak! Jaj istenem, őszintén, szerinted?
2016. jan. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nyilván azért, mert tetszel neki, és úgy érezte, hogy ezzel a finom közeledéssel jobban tud rád hatni, mint macsós nyomulással. Ez sikerült is neki, mert most is ezen kattog az agyad.
2016. jan. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
na vajon miért csinálhatta??? nem nagy cucc rájönni, hogy tetszel neki...A kora szerintem még belefér. De az gáz, hogy együtt aludtatok hárman.
2016. jan. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hullafáradtan, hajnali kettőkor nem teljesen mindegy, hogy alszunk el?
2016. jan. 12. 18:01
 5/5 anonim válasza:
Na azóta mi történt?
2019. aug. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!