Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a hüvelybe egy nagy vastag...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a hüvelybe egy nagy vastag pénisz (20 cm/5 cm)nehezen tud behatolni akkor a férfi önbizalmat kap a nő pedig alázatosabb? Fordítva?

Figyelt kérdés
Fordítva pedig ha egy 15 cm/ 4cm pénisz könnyen bemegy sőt még több is beférne akkor a nő lesz önbizalomtól teli a férfi pedig önbizalomhiányt kap, hogy nem elég?

2021. jan. 16. 17:15
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
neha
2021. jan. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
64%

Volt kisfarkúval dolgom, kb 12/3,5 volt. Egy adonisznak képzelte magát, pedig 2 perc alatt elélvezett.

Voltam nagyfarkú pasival is aki szerény és visszafogott volt, pedig eszméletlenűl le tudott rendezni, remegett kezem làbam.

2021. jan. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Sosem volt nagy méretem, mégis 20 évig volt szexkapcsolatom egy nálam 12 évvel fiatalabb nővel, aki nem szorított igazán. Nem vagyok gyorstüzelő, és sosem éreztem azt, hogy valami csoda képességem lenne, és a barátnőm se volt alázatos, azt csináltuk, ami jólesett.

Szerintem az élet nem ilyen sematikus, nem ilyen egyszerű, hogy ne mondjam, primitív. Annak ellenére, hogy szexkapcsolat volt, nem volt mentes érzelmektől sem, szerintem azok nagyon számítanak.

2021. jan. 17. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
37%
Nyilván nincs egyértelmű kapcsolat a kettő között, de férfiak esetében valamilyen szintű összefüggés statisztikailag szerintem kimutatható a méret és a viselkedés között. A nagy farkú pasikra inkább jellemző, hogy magabiztosak, kis pénisszel pedig inkább jellemző, hogy a pasi szégyenlős meg önbizalomhiányos. Nőknél nem hiszem, hogy lenne ilyen, de ott az intim méret ugye nem is annyira szembetűnő, mint a férfiaknál.
2021. jan. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!