Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők! Ti megnövesztenét...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Ti megnövesztenétek teljesen a fanszőrzeteteket, ha a barátotok arra kérne? Illetve Ti mit szerettek, ha neki milyen?

Figyelt kérdés
Légyszíves kort is írjatok, ha esetleg nem csak a szavazásra kattintotok, hanem kommentet is írtok!

2021. jan. 14. 17:42
A kérdező szavazást indított:
Igen, és én azt szeretem ha neki teljesen csupasz
Igen és én azt szeretem ha neki fazonra igazított
Igen, és én azt szeretem ha neki is teljesen meg van hagyva
Nem, és én azt szeretem ha neki is teljesen csupasz
Nem és én azt szeretem ha neki fazonra igazított
Nem, és én azt szeretem ha neki teljesen meg van hagyva
Maximum fazonra igazítva hagynám meg, és én azt szeretem ha neki teljesen csupasz
Maximum fazonra igazítva hagynám meg, és én azt szeretem ha neki is fazon
Maximum fazonra igazítva hagynám meg, és én azt szeretem ha neki teljesen meg van hagyva
Más, leírom...
34 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
79%

Alapból meghagyom.

19

2021. jan. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
En szeretnem ot teljesen csupin, es en is olyan leszek amilyet o szeretne. Nekem a szoros az alap, de termeszetesen amit o akar olyan. 25N
2021. jan. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%

Én is alapból meghagyom

22

2021. jan. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem valtoztatnek, mert en igy erzem jol magam, raadasul nem pattog ki, nem borostas.
2021. jan. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Én bikini vonalat szedek mindig, eddig a többit is szedtem a pasik miatt, de a mostani barátom kérte hogy hagyjam meg. Nagyon örültem!:)
2021. jan. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 szellkriszta ***** válasza:
100%

Csatlakozok 4-eshez.

Még annyi, ha megkérne, max fazonra igazításig mennék el. Ill. néha neki is kell pénisz tőben, úgy hosszabbnak tűnik.

2021. jan. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem parom mondta, h nem zavarja a szor, de en csupasz vagyok, vagy max borosta no egy picit es mar borotvalom. Neki is csupasz vagy max borosta volt. A leghosszabb 1cm körül volt. Nekem igy tetszett a legjobban.

Mondjuk nálunk az oral gyakoribb volt szinte, mint a sima szex, es nekem igy gusztusosabb, meg gondolom neki is.

Magamon se hagynek 1cm-nel hosszabb szort.

2021. jan. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen,én meg is növesztettem,és ugyan a barátom már nincs meg,de a szőrt meghagytam. Megszoktam,már nem zavar.
2021. jan. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!