Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A művelt nők , a szexben is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A művelt nők , a szexben is kulturáltabbak ?

Figyelt kérdés

Itt pl : ara gondolok , hogy a tanult , művelt nők talán kevésbé , be vállalósak -e a szexben , mint kevésbé iskolázott , nő társaik ?

Vagy ez egyáltalán nem az iskolázottságtól függ ?



2021. jan. 16. 17:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Nem attól függ
2021. jan. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Független ettől. Volt orvos csajom. Iszonyatosan perversz, szabadszájú, belemenős volt. Egy igazi rbanc volt az àgyban. Az életben meg csendes, szolíd visszafogott.
2021. jan. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
semmi koze a kettonek egymashoz.
2021. jan. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Értem , tehát az iskolázottság , a szexualitást , nem befolyásolja .
2021. jan. 16. 17:34
 5/11 anonim ***** válasza:
85%
A kettőnek semmi köze egymáshoz, ha engem kérdezel. Műveltnek tartom magam, de kétlem, hogy ennek bármi köze van ahhoz, hogy elég sok mindenre nyitott vagyok. Legfeljebb annyi lehet az átmenet, hogy olvastam a Kámaszútrát.
2021. jan. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
13%
Nem. Voltak egyetemet végzett nőim, még analt sem engedték.
2021. jan. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
83%
6: "még analt sem engedték" - Miért, mit kellett volna még? Az anál az alap?? Talán azért nem engedték, mert a tanultabbak tisztában vannak azzal, hogy az anál nem kötelező program. A tapasztalatlan, tanulatlan szerencsétlenek meg elhiszik, hogy ez hozzátartozik a szexhez, ha a pasi egy lyukkal arrébb dugja, ezért velük bármit megcsinálhatnak..
2021. jan. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
azért valahol van összefüggés. aki félanalfabéta, az mennyire van tisztában a biológiával?
2021. jan. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom , nekem még nem volt , nagyon művelt barátnőm , igaz csak 1 ,főiskolát végett volt.
2021. jan. 16. 22:03
 10/11 anonim ***** válasza:
36%

Magával a szexualitással nem függ össze semennyire. Talán kicsit inkább a viselkedessel. A kevésbé műveltek inkább úgy mondanám hogy talán hamarabb osszefekudnek idegenekkel, vagy hamarabb belemennek egy futokalandba és nem ragaszkodnak annyira szigorúan a kapcsolathoz.

Nem szeretnék ezzel senkit megbantani, tényleg. És nem full igaz, csak egy kis bizonyos részre jobban.

2021. jan. 17. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!