Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus nők, nektek tetszene...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus nők, nektek tetszenek a roma lányok? Összejönnétek egy kultúráltabbal?

Figyelt kérdés
Vagy alapból nincs nálatok esélyük?

2017. nov. 17. 16:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
78%
Exem egy iszonyatosan gyönyörű, normális roma lány volt! Úgyhogy igen! :)
2017. nov. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
#1, Hogyan jöttetek össze?Milyen volt a kapcsolat és miért szakítottatok? Már ha nem vagyok túl tolakodó:-)
2017. nov. 17. 16:08
 3/19 anonim ***** válasza:
82%

A legjobb barátnőm volt amúgy is, és 1 éve ismertük már egymást mire bevallotta hogy leszbikus és szerelmes egy lányba. Naívan azt hittem rólam van szó, aztán a tudtomra adta hogy egy tipikusan sztereotíp "nőbe" szeretett bele :D

De mivel én amúgy is totál bele voltam esve, ezért küzdöttem érte, és végül engem választott :)

Azért mentünk szét mert nagyon megváltozott, én jókislánynak ismertem meg és úgy is szerettem bele, de már teljesen ellentétes a viselkedése...

2017. nov. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
64%
kizárt
2017. nov. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
67%
Nekem nem tetszenek és nem jönnék össze velük.
2017. nov. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
52%
Bocs, de soha semmilyen körülmények közt nem. A vér nem válik vizzé.
2017. nov. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
67%

Kifogok lógni a sorból, de én egy kicsit vonzódom az olyan lányokhoz akikben van egy két "hegedű vonás"

A barna szem,barna haj,sötétebb tónusok eleve a gyengéim


Alapból amúgy kicsit tartok a roma emberektől de ha kiderül hogy jó ember onnantól nem fog érdekelni



23/L

2017. nov. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
68%

A barátnőm roma származású, és jól megvagyunk.


Nem tudtam róla, csak pár hónappal azután hogy összejöttünk említette meg valami kapcsán.

2017. nov. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Akik kizártnak tarjátok : A külső jegyek nem tetszenek nektek és ezért nem jönnétek össze roma lánnyal vagy az előítéletek miatt?


Tehát ha adott egy roma lány, akivel mondjuk csak úgy ismerettségbe kerültök, pl.közel laktok egymáshoz, van egy közös ismerősötök stb, akkor mit figyeltek meg vele kapcsolatban? Pl.alapból nem tetszik mert barnabőrű, tehát romának néz ki? Vagy amúgy megtetszik ha az estetek, tehát jól öltözött, ápolt, igényes,ízléses külsejű?


Vagy ha ez nektek nem elég ehhoz összejöjjetek vele, akkor legalább megfigyelitek a személyiségét, hogy hogyan él, viselkedik,gondolkodik? Ha ezek mind rendben vannak akkor szóba jöhet?


Vagy ha romáról van szó akkor NEM és kész, lehet bármilyen, ha kultúrált,ha művelt,ha udvarias, ha intelligens akkor sem akarnátok közelebbről megismerni?


Érdekelne a bővebb véleményetek, indokaitok, esetleg, hogy egy roma lány mivel tudná felkelteni az érdeklődéseteket, mit kellene bizonyítania ahhoz, hogy úgymond elfogadjátok, megváltozzon róla a véleményetek, tehát hogy ne ezt a "vér nem válik vízzé" dolgot lássátok benne, hanem ezek mögött őt magát nézzétek? (Igen, én is roma vagyok, ezért vagyok kíváncsi ezekre).

2017. nov. 18. 09:06
 10/19 anonim ***** válasza:
50%

Háát ritkán tetszenek,mivel vagy koszosak és rongyosak, vagy csiricsáré, feltűnő, ízléstelen csillogó,virágos,párducos dolgokat hordanak, és ehhez még ápolatlanok is. Meg ha látok egy-egy ápoltabbat akkor ha megszólal vége is a kellemes képnek, főleg attól tud felállni a hátamon a szőr mikor a bátyjaiktól eltanulják ezeket a kemény szövegeket, hogy "Mi van ember?Szétütlek"... Bizarr ilyesmiket hallani meg folyton cigizni látni törékenynek látszó lányokat.


Az alkérdésedre válaszolva alapjáraton tudna tetszeni egy roma lány, még akkor is ha külsején lászik a származása pl.Salma Hayek vagy Rihanna is nagyon tetszik. Pont jó lenne ha csak úgy egy társaságba kerülnénk, hogy biztos távolból figyelhessem. Ha tényleg tiszta és igényes, a haja, a fogai,a körmei minden ápolt, európai,ízleses stílusban öltözködik már felfigyelnék rá, ha hallanám, hogy szépen, nőhöz illöen, választékosan beszél már elkezdeném figyelni, hogy mégis milyen lehet.Ha azt látnám hogy rendezetten,becsületesen él, tényleg intelligensen, éretten gondolkodik és áll a dolgokhoz, és még össze is illenénk akkor lehet, hogy összejönnék vele.

25/L/N

2017. nov. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!