Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy tanár sokszor lecsekkol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy tanár sokszor lecsekkolja tizenéves diák(ok) alakját, akkor nőként néz rájuk?

Figyelt kérdés
Semmi rosszindulat nincs benne ha igen, csak felmerült a kérdés.
2021. jan. 16. 20:51
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
16-18 éves lány diákokról van szó
2021. jan. 16. 20:51
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze.
2021. jan. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
69%

Persze. De attól még a saját diák tabu.


Üdv: egy tanár

2021. jan. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Hellmano ***** válasza:
57%
Elképzelhető, hogy elég ronda gondolatai vannak közben, sajnos sok a pedofil és hasonló beállítottságú ezen a pályán. Nekünk volt tesi tanárunk érettségi elsőben, aki elvitt minket futni, majd bejött az öltözőbe és pucéran futkozott közöttünk, közben stírölte a fiúkat nos 1 hetet sem volt a suliban, mert kiderült, hogy meleg és már zaklatáson kapták és még pluszban kiderült, hogy máshonnan is így érkezett már, ahol megcsinálta... ez a 90-es években volt, akkor azért többet megengedhettek maguknak a tanárok minden téren és nem rúgtak ki senkit pl. ütlegelésért vagy diákok sértegetéséért stb. de ez a zaklatás már akkor sem volt elnézhető dolog.
2021. jan. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Azért 16-18 körüli diákok nem fejletlen gyerekek, ne pedofilozzunk már
2021. jan. 16. 21:02
 6/13 A kérdező kommentje:
És nem is gondolom hogy nem lenne tabu vagy ilyenek, de ilyen helyzetben mire gondoltok ha ezt csináljátok ?
2021. jan. 16. 21:02
 7/13 anonim ***** válasza:
53%

Nem gondolok semmire, mert tabu. Ezt hívják tabunak.


Ha tini lányokkal szeretnék kavarni, akkor meg tudom tenni máshol, ahol nem kockáztatom a karrierem.


Megjegyzem nekem még a saját végzett diák is tabu. Egy 19 éves nagyon csinos lány rám startolt, akit 3 évig tanítottam (és elég jóban is voltunk), mielőtt külföldre ment tanulni kb le akart feküdni velem, és én ezt nagyon határozottan elutasítottam.


Ha nem tanítottam volna, persze simán úszok az árral.

2021. jan. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
#7 Hány éves vagy?
2021. jan. 16. 23:51
 9/13 anonim ***** válasza:
Privátban válaszolok a további kérdéseidre.:D
2021. jan. 17. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Csak a korodat sem írod le?
2021. jan. 17. 01:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!