Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyivel másabb egy műmellet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyivel másabb egy műmellet fogni mint egy igazit ? Van itt olyan akinek a barátnője megcsinaltatta a mellét? Jobb a műmell?

Figyelt kérdés
2021. jan. 17. 07:10
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
A műmell érzete, tapimtása VACAK, csak a látványa szép
2021. jan. 17. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem a látványa sem szép.

Jobb egy kicsi természetes mell, mint egy nagy szilikon.


24F

2021. jan. 17. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Simán érzed, hogy mű! Fogtam már műmellet, nem is egyet, teljesen más mint az igazi. Egyszerűen érzed, hogy valami nem stimmel.
2021. jan. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor csak a látvány szép, ahogy majd ki akarnak ugrani a kivágott felsőkből, es ennyi ?
2021. jan. 17. 09:05
 5/7 anonim ***** válasza:
57%
Attól is függ melyik fajta, de alapvetően érezni hogy van benne valami, ki lehet tapogatni. Markolászni keményen sem lehet, ez elég nagy baj szerintem.
2021. jan. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem látványra sem szebb. Nagyon ritka az olyan jól sikerült műmell ami szépnek hat.
2021. jan. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
69%
Undorító, mintha nem is cici lenne a szilikon. És én kinézetre sem szeretem, sokkal természetesebb, szebb, mikor van lógása a cicinek, ezért nem is értettem sosem, miért baj, ha lóg. 24f
2021. jan. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!