Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak nekem van az a fétisem,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem van az a fétisem, hogy imádom a hatalmas szilikon ciciket?

Figyelt kérdés
Főleg, ha egy filigrán, nádszálvékony nő rendelkezik hasonló méretű kebelcsodákkal. Hangsúlyozom, nem provokálni szeretnék, vagy bántani a kis mellekkel rendelkező hölgyeket. Kíváncsi vagyok férfiak és nők véelményére is. Szerintetek is elképesztően szexi az ha focilabda méretű vagy akár annál is.nagyobbak? Vagy az számotokra már.visszataszító? Kérlek, indokoljátok.meg a válaszaitok.

2019. jún. 5. 14:11
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
Az, hogy valami izgató neked, még nem fétis...
2019. jún. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
Elég sok férfit izgat a nagy női mell, főleg ha mellette még vékony is a csaj
2019. jún. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. De nem feltétlenül nagyra gondoltam, hanem kimondottan hatalmasra. És mindenképpen szilikonos legyen.
2019. jún. 5. 14:19
 4/7 anonim ***** válasza:
54%
Focilabda?! Szerintem borzaszto rondak ezek a meretek. Nem tudnek hozza erni. Nem is mell, hanem egy torzo. 25f
2019. jún. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
33%

Engem biszex lányként iszonyúan izgat, imádnék velük játszani , szopizni. De mellé legyen popó is 😋

20/L

2019. jún. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
31%
Az is szép, ha tejtől duzzadt
2019. jún. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Nimfojack69 ***** válasza:
Nekem is, függő vagyok.
2019. jún. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!