Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Éltél már a lehetőséggel?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éltél már a lehetőséggel?

Figyelt kérdés

Volt olyan, hogy egy lánynak szüksége volt segítségre (akár anyagi, akár házi feladat :), szóval bármi), cserébe szexet ajánlott fel és belementél?

Konkrétan mit ajánlott? Milyen érzés volt utána?


2021. jan. 17. 13:58
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Volt ilyen. Pénzre volt szüksége a lánynak és felajánlkozott, hogy lecumizna.. Én nem mondtam rá nemet és elég sok pénzt kapott érte.
2021. jan. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%
Konkrétan ezért nem ajánlott fel szexet, de olyan volt, hogy csoporttársnőmmel egy projekten dolgoztunk egyetemen, nála a szobájában, és akkor bökte ki, hogy hónapok óta nem volt pasija, és teljesen kivan... Na akkor ebben segítettem neki :)
2021. jan. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%

Persze. Albérleti szobát adtam ki, és körülírtam, hogy olcsóbb, ha...

És igen, volt, aki élt vele.

Csak sajnos 3 hónap után bebuktam. Egymásba szerettünk. :)

2021. jan. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3-as: ezt hogy lehet diszkréten körülírni? Szerintem ez inkább kockázatos, mert mi van, ha olyan bérlő jelöltnek nyomod, aki prüdebb, vagy van méltósága?
2021. jan. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

igen volt ilyen és éltem is lehetőséggel.

szóval: házi és segítsek neki...mert nekem megy(ja persze az épphogy 2es átlagommal) de miért ne, ugyanarra laktunk,(az osztály 30%a 1km-en belül) így adott volt,hogy együtt jöttünk mentünk suliba.

A lényegre törő segítségem közben,lényegre törően felajánlotta,hogy tanuljunk meztelenül mert olyan meleg van. aztán hogy inkább biológiát tanuljunk gyakorlatban.

jó sok biológiát tanultunk utána,mégis csak 3as lettem év végén.

2022. jún. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!