Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » "Gamer" lányok, ti mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Gamer" lányok, ti mennyire vagytok nyitottak játékokból, filmekből, animékből levő szereplők szerepjátékaira?

Figyelt kérdés
Meg ha van szexualitás egy játékban és generálhattok karaktert, akkor férfi vagy női karakterrel vágtok bele és miért?
2021. jan. 17. 19:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Én férfival játszom mert jobban szeretem nézni a hátukat, de ha multi akkor cast/skill alapján döntök és nem érdekel hogy férfi vagy női karakter van.

Amúgy én nem vagyok benne annyira, hogy "bevigyem a hálószobába", ilyen téren egyáltalán nem hoz lázba a dolog, meg nem is tudnam komolyan venni a szerepjáték semmilyen formáját.

Elég egyszerű vagyok ilyen téren.

2021. jan. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
1# vagyok, azt mondjuk hozzáteszem hogy nem szokott érdekelni a szex a játékokban, ha lehet akkor skipelem.
2021. jan. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!