Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan lány aki kifejezette...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány aki kifejezetten szereti az anál szexet és igényli is?

Figyelt kérdés

Vannak ilyen lányok? Nem azért kérdezem mert anál fanatista vagyok fiúként, őszintén szólva alapból semlegesen állok hozzá, nem vágyom arra hogy punci helyett oda tegyem, viszont az kifejezetten fel tud izgatni ha egy lány kifejezetten arra kér hogy seggbe csináljuk mert arra is igénye van, vagy esetleg jobban élvezi.


Hogy vagytok ezzel lányok?


2021. jan. 17. 22:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
30%

Én ugyan így voltam az egyik barátnőmmel aztán fél évre rá újra megpróbáltuk sok tágítással és utána már ő is élvezte.

Egyszerűen arról van szó, hogy van akinek kell a sok tágítás, valakinek kevésbé. Persze az is lehet, hogy nálad fél óra tágítás után se menne a dolog.

2021. jan. 21. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
53%
Nem tudom hogy korfüggő e de nekem volt egy negyvenes korú nagyon szexi belevaló barátnőm és élt-halt a popsi szexért. Most ez alatt nem csak a dugást értem hanem minden ami a seglyukkal kapcsolatos. Ő azt mondta hogy korábban sohasem foglalkoztatta különösebben a dolog csak egyszer rájött a dolog és izgatja. (lehet szerintem már annyi mindent kipróbált a szexben hogy az már nem volt annyira izgalmas számára.)
2021. jan. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
78%
Aki azt írja hogy oda jobban szereti az csak egy troll pasi :D
2021. jan. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Sajnos nagyon kevés olyan nő van aki egyáltalán megengedi hogy popsiba is !
2021. jan. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
50%
Sziasztok! 46 éves nö vagyok. Nem szeretem de elviselem mert már nem fáj és a párom majdnem mindig csak a popsimba akarja beledugni. Ha a puncimba is átteszi néha akkor is csak a fenekemben tud elélvezni. Függő
2021. márc. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!