Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok van köztetek olyan,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok van köztetek olyan, aki szereti a sperma ízét, aki kifejezetten azért nyeli, mert jól esik neki?

Figyelt kérdés

2020. jan. 18. 12:58
1 2 3 4
 1/36 Lachesys ***** válasza:
68%
te kostoltad mar a spermad? elmondom a sperma nem jo izu, senki sem az izeert nyeli. ha valakit izgat azt is inkabb a megalazas faktor, a legyel jokislany nyeldle miatt. egyszer direkt azt csinaltam egy pasival, hogy szopas utan a szamban tartottam, aztan csoknal kapott belole rendesen, sosem felejtem el azt a dobbent fejet 😂
2020. jan. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
86%
Nem az íze miatt nyeljük, hanem hogy örömöt okozzunk vele.
2020. jan. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
77%
Ahogy a #2-es írja nem az íze miatt, hanem mert izgató, te sem az íze miatt lefetyeled a puncinedvet nyalás közben hanem mert izgalmas hogy örömet szerzel vele.
2020. jan. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
Mégis rengeted csaj állítja, hogy szereti az ízét én viszont sosem állítottam, hogy szeretem a puncinedvet...
2020. jan. 18. 13:15
 5/36 Lachesys ***** válasza:
85%

hat max azt mondtak amit hallani akartal. egyik baratnom se mondott ilyet soha pedig sokat beszeltunk mar pasikrol. sot egy lanyismerosomtol nem hallottam ilyen kijelentest eletemben.


en mar pisit is nyeltem es elmondom semmivel nem volt rosszabb mint a sperma.... 🤣azert ez sokat elmond

2020. jan. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 Lachesys ***** válasza:
54%

engem ugyan nem minosit a sajat noidre meg azt mondasz amit akarsz:D nem tehetek rola ha ilyen hulyek, az ilyenek szoktak orgazmust is szinlelni, aztan mikor ilyenek utan mondom a pasinak h hat marhara nem volt akkor jon a sertodes meg a minden baratnom uuugy elvezett...


..aha 🤣

sajna ezt ok rontjak el, nem birnak oszintek lenni.

2020. jan. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
Az én nőim sosem mondták, hogy finom itt írja sok k*rv@, meg ismerős csajok hajtogatják. A nagy ananászleves ribik szerint édes ugyebár...
2020. jan. 18. 13:24
 8/36 Lachesys ***** válasza:
100%
az igaz h fugg attol mit eszik iszik a pasi, az ananaszletol jobb izu de sosem lesz vaniloasodo vagy mittudomen. amugy nem rossz ize van konkretan, hanem olyan nem kellemes. mint pl valami kanalas orvossag szintu dolog. a dohanyosoke keserubb es rosszabb sokkal.
2020. jan. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
78%
Nem az íze miatt nyelem le hanem kert izgató, praktikusabb és a parnternek is örömöt okozok vele.
2020. jan. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
100%

Az íze inkább az élelem izének a bevitelétől függ.

Amit tudni kell róla ,semmi másban nem található meg annyi féle vitamin,mint ebben .

Ez azért van,ha utódnemzésnél rövid időn belül nem történik

meg a megtermékenyités,akkor még 72 órán át a spermiumoknak (ivarsejtek) valamiből élni kell .

Fiuk ne gatyában hordjátok az eszeteket,de lányok is olvashatnak a fiuk biológiai nemi rendszerükről.

2020. jan. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!