Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak a barátnőmmel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak a barátnőmmel hogy akarja a szexet?

Figyelt kérdés
Multheten 12 órát dolgoztam és már nagyon fáradt voltam mentem volna aludni de ő szexelni akart és akkor nem állt fel és azóta nem akarja. Ennyire rosszul esett neki? Én nem tehetek rola
2021. jan. 17. 23:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
98%

Fiatalok vagytok? Nőként mondom, hisztis a lány - bár meg is értem mert nekem is rosszul esett mikor az akkori párom elutasított (mondjuk annak nem a fáradtság volt az oka).

Szerintem beszélj vele róla, ha megbántottad akkor kérj bocsánatot és magyarázd el neki, hogy nem áll a léc ha a végkimerülés szélén vagy. Közöld vele előre ezentúl mikor 12 órázol, hogy ne érje meglepetés. Mutasd ki hogy szereted, fogd meg a kezét, öleld át, nézzetek közösen filmet, simogasd, adj neki puszit (vagy a kettőtök egyéb kedvelt időtöltését csináljátok) - a szexet viszont ne erőltesd amíg morcosnak látod. Ha helyre jön a viszonyotok, érzi hogy szereted akkor lesz köztetek szex is - ha érzed, hogy minden okés már akkor kezdeményezz nyugodtan mert lehet, hogy ő még egy darabig nem mer majd.

Ha megint ilyen helyzet lesz, akkor már ne szabadkozz, hanem hozd fel ezt a beszélgetést, de... őszinte leszek ha egyszer, még egyszer meg harmadszor sem érti meg, hogy itt a te testednek van szüksége pihenésre és nem az ő bájait utasítottad vissza akkor nagyon önző a csaj, meg nem egészen normális.

2021. jan. 18. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
56%

Vársz. Majd akarni fogja. Hódítani kell újra, nem arra várni, hogy majd kiheveri. Gondolkodj már, a barátnőd, a cerkád az ő világában bármikor felkéne álljon rá. (nekem felállt mindig, 3nap nem alvás után is...)


Egyébként meg megbeszéled vele. Miféle kapcsolat az?

2021. jan. 18. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

#2 már vártam, mikor jön az első "én bezzeg szexgép vagyok" típusú válasz.

olyan nincs, hogy valakinek a nap minden percében van kedve a szexhez és ezt nem okozhat gondot megbeszélni és elfogadni.

2021. jan. 18. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
38%

3


Bocs, de 31 éves koromra olyan még nem történt, hogy ne álljon fel. Szerintem ez normális az én koromban. Lehet én vagyok a szerencsecsomag, de engem egy szép (amilyen a mindenkori barátnőim voltak) meztelen látványa mindig felizgatott. Olyan is volt már, hogy álló cerkával aludtam el. Szóval nekem mindegy ti mit csináltok, én leírtam a tényeket.

2021. jan. 18. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%

Nem mellesleg, még egy extasy tabletta után is felállítom. Nem hogy tisztán, LOL


Nem kell feladni 5perc alatt, aztán kész.

2021. jan. 18. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
92%
Ez necces téma. Igazából fel kell álljon bármilyen fáradt vagy. :-) szerinte... de a két kérdésem az, hogy ezért mit tett, illetve az, hogy miért sértődött meg? Ha egyszer ilyen előfordul, úgy hogy minden nap tele rakod.. nem sértődik meg. Vagy komplexusos? Szóval kell vele foglalkozni, mert a jövő még hosszú!
2021. jan. 18. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Amúgy meg. Kötél? Bilincs, Aztán beteszed.
2021. jan. 18. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Azt csináld hogy leültök szépen és megbeszélitek mi a problémája, mi a gond a kapcsolatotokkal. Itt a probléma nem ama egy eset, hanem a köztetek lévő érzelmi elhidegülés lesz. A vágy nem csak úgy magától terem - ha jó a kapcsolat, érzelmileg közel álltok egymáshoz akkor a biológia teszi a dolgát és jönni fog az magától is.
2021. jan. 18. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
48%
Ő a vendég a te életedben, amihez hozzátartozik hogy nem lehetsz mindig szexre kész. Vedd félvállról, ha meg nem tetszik neki akkor keressen nálad jobbat.
2021. jan. 18. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
48%
Ezt nem lehet akartatni a másikkal: vagy akarja ő, vagy sem. Ennyi.
2021. jan. 18. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!