Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátnőmmel nyílt kapcsolatb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmmel nyílt kapcsolatban egyeztünk meg, de most meg nem akarja hogy én is csajozzak? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

A nyáron (bizonyos okokból amit ost nem részletezek) megegyeztünk h nyílt kapcsolatot kezdünk ráadásként ő el is utazott. Neki több egyéjszakás kalandja is volt, viszont amikor neke volt egy, teljesen kiakadt, és sírva hívott fel, hogy ő nem bírja h én "fűvel-fával" stb.

Nem éreztem fairnek, de gondoltam, nem akarom lelkileg tönkretenni, úgyh azóta nem is volt más rajta kívül. Azt mondta, h egy is idő kell, hogy feldolgozza ezt.


Egyik nap meg észrevettem h mobilon írogat valami srácnak, kiderült h teszi neki a szépet, és még dugtak is a minap.. persze még ő csodálkozott h min vagyok olyan dühös... hiszen a nyílt kapcsolatnak nem vetettünk véget..


igazából persze nem beszéltük meg h "tilos" de azért ez így elég nagy taplóság vagy nem tudom... azóta nem beszéltem vele megmondtam h kidobom de ő megkönyörög h ne, meg nem érti min rágtam be.. hát nemtom..


2016. szept. 18. 23:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez fitfi-fitfi alap.Ha neki lehet akkor neked is.A másik hogy miért zavarja őt ha közben a hátad mögött ezt csinálja?
2016. szept. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
38%
még fel is pofoztam volna... szerencséje hogy te nem én vagyok :D
2016. szept. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
97%

Ez jó. Lényegében alaposan palira vesz téged. De ha te hagyod magad...


22/L

2016. szept. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
86%
Nyílt kapcsolat az nem kapcsolat. Onnantól már nem tudnám komolyan venni, hogy ez ki lett mondva.
2016. szept. 19. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
35%
A nyílt kapcsolat inkább ne lenne. A csaj meg gáz. Te meg barom vagy, ha bele mész a játékba. Én tuti vele maradnék és mindenkit megd.ugnék, csak hogy érezze, amit te is.
2016. szept. 19. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nőként ezért nem mennék bele soha ilyenbe. Nem tudnam elviselni lelkileg,hogy rajtam kívul mással is együtt van a párom. Nem beszélve arról,hogy én se tudnék mással lenni rajta kívűl. A barátnőd meg hülye (mert belement tudvan,hogy nem birja elviselni) és egy rib****c (mert ő megcsinálja neked meg tiltja).
2016. szept. 19. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Scav ***** válasza:
0%

Ha elég intelligens és érzelmileg stabil mindkét fél, akkor működhet a nyílt kapcsolat, de ehhez szabályokat is kell hozni, illetve őszintének kell lenni egymáshoz. Általában a már régóta tartó kapcsolatok tudnak működik nyíltként, egy friss kapcsolatnál nagy eséllyel kudarc lesz.

Mint esetedben. Csak addig muri, amíg a csaj csinálja. Kihasznál téged, ez nem nyílt kapcsolat.

2016. szept. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
39%
Az ilyen idiótákat ököllel kell megnevelni, sajnos más megoldást nem nagyon hagynak!
2016. szept. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
60%
Ilyen csajt nem vennék komolyan. Ha jó bőr, akkor azt mondanám neki, amit hallani akar, és ügyelnék a gondos védőfelszerelés használatra.
2016. szept. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Te tényleg ekkora csira papucs vagy?
2016. szept. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!