Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem tetszenek az átlagos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tetszenek az átlagos nők? Mindig kell valami plusz, arcrban vagy testben hogy megtetszen. A többi férfit kérdezem hogy vannak ezzel? Sok nőt láttok szépnek, vagy ugyanúgy átlagosnak látjátok a többséget?

Figyelt kérdés

Azt látom hogy mások összejönnek teljesen átlagos nőkkel, én meg nem tudom rávenni magamat hogy közelítsek feléjük. De nem is látom rajtuk hogy ők akarnának tőlem valamit.

Szépek van hogy rám néznek, nem tudom igazából mit akarnak. Megfejthetetlenek számomra.



#átlagos #hogy vagytok vele
2021. jan. 18. 10:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudok egészen pontos arányt mondani, nem szoktam számolgatni, de úgy sztem az utcán szaladgáló 18-30 közötti csajok felét simán dugnám.
2021. jan. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 alonelyman ***** válasza:
tévedésben vagy, a 90%nak nem kell semmilyen plusz, csak 1 természetes szépség, ennyi, nem tudom ezt a hülye megállapítást honnan vetted???
2021. jan. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
2-es tehát akkor én a maradék 10% ba tartozok. Gondoltam egyébként hogy én vagyok furcsa.
2021. jan. 18. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!