Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tapasztalt lányok! Titeket...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalt lányok! Titeket zavarna egy olyan pasi az ágyban, akinek nem volt se csók, se szex... semmi?

Figyelt kérdés
Zavarna vagy tanítgatnád és gyakorolhatna sokat...

2021. jan. 18. 12:13
A kérdező szavazást indított:
Igen, zavarna
Nem zavarna
Bővebben kifejtem
28 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
24%
zavarna, igen. se idom, se energiam se kedvem benazni egy szuz fiuval. nekem fontos a jo szex es nem en szeretnek erre senkit tanitgatni.
2021. jan. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Semmi baj ha szűz persze attól is függ mennyi idős.
2021. jan. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
#1 de nektek azért legyen tapasztalt fiú az első alkalomhoz, mi? :D
2021. jan. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
98%

Jaj gyermekeim de nagy feneket kerítetek a szüzességnek! Megjegyzem totál feleslegesen. Elárulok valamit: a nők többségét NEM érdekli hogy a partnere szűz-e vagy sem. A szex szimpátia és vágy alapján működik, nem pedig szüzesség alapján. A nőket inkább az zavarja ha az illetőnek nagyon sok partnere volt és ágyról-ágyra jár, mert azt gondolják ők is csak egy strigula lesznek.

Azért egy nő sem fog visszautasítani mert szűz vagy. Ha nemet mond akkor azért van mert vagy nem vagy szimpi, vagy mert ész nélkül nyomulsz.

2021. jan. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Természetesen nem zavarna. Mert ilyen pasi természetesen nem kerülne az ágyamba, így zavarni sem tudna...
2021. jan. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavart soha, pedig voltam olyan fiúval hogy én irányítottam, mit hogyan csináljunk. Imádta.
2021. máj. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok: úgy belém zúgott, azt hittem sosem szabadulok meg tőle.
2021. máj. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!