Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jogosan akadhattam ki rettenet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan akadhattam ki rettenetesen, ha a volt barátom egyszerűen csak arrébb tett és kielégítette magát előttem(!), ha nekem nem sikerült kb. 5 perc után?

Figyelt kérdés
Ez történt nálunk az első alkalommal és eleinte lelkiismeret furdalásom volt, hogy én még erre sem vagyok képes, de utána átértékelődött bennem a helyzet és nagyon mérges lettem rá, kultúráltan, de megmondtam neki, hogy ezzel elég rendesen megalázott és (hiszti vagy nem hiszti, nem tudom) még egy kicsit traumatizált is. Ez csak engem bántott vagy esetleg másnak is meglehetősen rosszul esne? Vagy ez normális egy kapcsolatban? :(

2021. jan. 18. 17:52
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Mi a fene? Nem, nem normális, de hogy nem is ideális, az biztos. Szerintem ahhoz, hogy valakit 5 perc alatt kielégíts arany kéz kell :D Vagy sok tapasztalat, ami neked valószínüleg hiányzik, ha nem tudod ez normális-e 😅 Ha nem tetszik neki ahogyan csinálod, lehet szólni vagy megmutatni, beletanítani, nem kell ekkora tahónak lenni. Én hazamentem volna amint elkezd előttem rejszolni. Abszurd..
2021. jan. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
Teljesen jogosan akadtál ki szerintem. Főleg hogy első alkalom volt. Ezekután én tuti hogy szóba se állnék vele. Magának való kis pöcs.
2021. jan. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
41%
Én egyszer hazamentem, nem volt kaja, elmentem étterembe. Aztán jollakva haza mentem. Csak nézett. :-) sztem. Az élet tanító. Nem azért van, hogy trauma legyen. Azért tanít, hogy okosabb legyél.:-)
2021. jan. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%
hany evesek vagytok ha szabad tudni? :D
2021. jan. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
82%
amugy nagyon nagy paraszt, talan meg kicsit homar is
2021. jan. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

#4-es: Hát, ez a legszomorúbb, 21 és 22 évesek voltunk


Köszönöm a válaszaitokat!

2021. jan. 18. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!