Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, szeretitek, ha a srác...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szeretitek, ha a srác a szátokba élvez, lenyelitek a spermáját?

Figyelt kérdés

2021. jan. 19. 01:33
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
43%
Nagyon rossz íze van. Átadom az aktuális pasi szájába. Nekem nem kell. Utána meghálálhatja amit érte tettem
2021. jan. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
16%

Nem.


Undorìtó és rendkívül megalázó.


Sajnos vannak olyan alacsony önbecsüléssel rendelkező nők, akik inkább csendben szenvednek és elviselik ezt a szemétséget, csak hogy egy farokkal rendelkező " férfi " kegyeit elnyerjék.

2021. jan. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
92%
Utolsó nálad vannak bajok szerintem, ugyanis egy normális kapcsolatban a legkevésbé sem a megalázó hanem az örömszerzés egy módja jut max róla eszembe.
2021. jan. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
96%

12. Azért mert te prüd vagy még nem kell általánositani. Nálam ez sose okozott undort, főleg ha a páromnak örömöt okozok vele.

N32

2021. jan. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
60%

ez ugy kb a jo 70-ik ilyen temaju kerdes egy egy hulyetol!!!

NEM UNJATOK MEG??

en mar nagyon!!(39L)

2021. jan. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
40%

Igen, sajnos igaza van a 15 nek, szinte majdnem minden nap fölteszi valaki ezt a kérdést.

Ez olyannyira magánügy, és helyzet függő dolog szerintem, hogy nem kéne ezzel ennyit görcsölni.

Érdekes.

Az az a kérdés nem hangzik el szinte soha, hogy ti férfiak, lenyelitek e a nunus álltal kibocsájtott váladékot elélvezés után.

2021. jan. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
28%

#7 papírzsepibe. Egy lány a baráti társaságomból, mindig pzs-be köpte.

N

2021. jan. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
90%
7-es vagyok. Nézd, lehet sok nő nem ért velem egyet, de én nem köpködök. Ha úgy alakul, akkor lenyelem. Még nem halt bele senki.
2021. jan. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
92%

Én visszafolyatom a markomba, és szétkenem a homlokomon.

Nagyon pattanásos volt a homlokom, / ilyen tinédzserkori pattanások/ és amióta spermával ápolom, elmúltak.

Ezt régebben olvastam egyszer a nők lapjában, az orvos válaszol rovatban, és bejött.

A méregdrága krémek nem tüntették el.

2021. jan. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 ReGina... ***** válasza:
93%

Én le nyelem, és szeretem igen.

Sosem volt még olyan hogy kiköptem volna.

Nekem az lenen a fúra, mert úgy szoktam hogy még utánna folytatatom picit és ha elfordulnék kiköpném úgy már megszakadna a dolog, párom is imádja így.

21/L

2021. jan. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!