Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok csajok, van olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok csajok, van olyan dolog amiért cserébe lefeküdnétek egy idegen pasival? Lehet a kérdésem sokaknál kiveri a biztosítékot de igyekezzünk kulturáltani maradni, max kellő humorral vagy huncut perverzséggel.

Figyelt kérdés
Ha nem akarsz itt írni, üzenhetsz privátban, érdekel,

2021. jan. 19. 12:44
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
85%
Úgy 40-50 millió, kevesebb tuti nem, éspedig abból az egyszerű okból, hogy így biztosítva lenne anyagilag az egész életem, annyit megér az az egy éjszaka.
2021. jan. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
100%

"Igaz a mondás, minden (vagy majdnem minden) nő qrva, csak az összeg változik :)"


Így van, bár azt hozzátenném hogy fontos az őszinteség, hogy a nő elmondja a férfinak, csak a pénz,illetve szex miatt van vele együtt, és nem játsza a szerelmes angyalt. Ha a nő őszinte és ennek ellenére a férfi még mindig őt akarja, akkor a későbbiekben reklamációnak nincs helye.


Én ismerek olyan fiatal férfit aki idősebb nővel van együtt, a nő karrierista, gazdag, hatalmas vagyona van és vágyik a fiatal, jóképű férfira. A pasi mindent megkap a nőtől, úgyhogy ez a férfi nemre is ugyanúgy igaz, aki jókor van jó helyen az nem fog nemet mondani.

2021. jan. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
86%

50-60 millióért bármikor lefeküdnék egy pasival, és reálisnak gondolom az árat!

Sportolok, ápolt a külsőm, szép az arcom, szóval igen, annyit simán megér egy éjszaka.

Természetesen csakis úgy ha a férfi egészséges és ápolt külsővel rendelkezik.

2021. jan. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
100%

"Igaz a mondás, minden (vagy majdnem minden) nő qrva, csak az összeg változik :)"


Férfiakra is igaz lenne ez a mondás :)

2021. jan. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
66%

Kedves 13-as. A luxusprostiknál €1000-€1500 egy óra. Olyanoknál akik fullosak..és ismertek/modellek. Szépek, csinosak..:D

Sok lesz az az 50-60 milla egy ejszakáért.😃

2021. jan. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
100%

#15

Kevés egy éjszakáért olyan emberrel akit egyáltalán nem szeretek!

2021. jan. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
84%
Én fel tudok ajánlani egy sajtburgert kis kólával!
2021. jan. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
28%

“A luxusprostiknál €1000-€1500 egy óra. Olyanoknál akik fullosak..és ismertek/modellek. Szépek, csinosak..:D"


Fizetsz egy nemibeteg f*sz cibáló nőnek 500 ezret, de a tiszta nő nem ér több 10 milliót? Te se vagy agyilag tiszta teremtés!

A kérdés az átlagos nőkhöz szólt, hogy mit tennének ha egy férfi egy éjszakáért cserébe felajánlana egy bizonyos összeget,hülye aki nem fogadja el, de az is aki olcsón teszi szét a lábát!

2021. jan. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
11%

Én komolyan nem értem néha a pasikat! Fullos szexistennőt akarnak de természetesen olcsón!

Emberek! Egy intelligens, csinos, független nő 100% hogy nem fog veletek szóbaállni 500 forintért, nem is értem az ilyen olcsó Jánosok miért akarnak maguknak nőt.

2021. jan. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
28%
Lassan eljutunk 80-100 millióig. általában jellemzően azok dobnak be ilyen elmeroggyant összegeket akik amúgy 2-3 ezer forintot sem érnének meg :D :D
2021. jan. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!