Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok csajok, van olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok csajok, van olyan dolog amiért cserébe lefeküdnétek egy idegen pasival? Lehet a kérdésem sokaknál kiveri a biztosítékot de igyekezzünk kulturáltani maradni, max kellő humorral vagy huncut perverzséggel.

Figyelt kérdés
Ha nem akarsz itt írni, üzenhetsz privátban, érdekel,

2021. jan. 19. 12:44
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
73%

#28 a statisztikáid sz*r sem érnek ha nem tudsz bánni a nővel, tárgyként kezeled őket, nem hozzájuk egy jó szavad sem.

Undorító vagy!!!

2021. jan. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
100%
Nincs*
2021. jan. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
76%

30#


Akkor szubjektív tapasztalat, tehát értéktelen


31#


Valszeg nem látsz bele a fejembe, kíváncsi vagyok logikailag hogy jutottál el ide. Nem mondtam semmi rosszat te ösztönlény

2021. jan. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
100%
Bocs,mi lenne ha privátban folytatnátok a vitát.
2021. jan. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
88%
Mi a jó f*sz van itt?😂 Ennyi luxusk*rvát se láttam még egy helyen. Tök mindegy mennyit kérsz el érte ha nem vagy rászorulva, márpedig mindig van másik lehetőség, akkor tényleg csak egy k*rva vagy. #21 nézeteit pedig osztom. De gyerekek ne itt veszekedjetek, a kutya nem kíváncsi rá.
2021. jan. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 A kérdező kommentje:
34 jó gondolat, ez senkit nem érdekel, nyomatják a süket dumát,
2021. jan. 19. 18:10
 37/48 anonim ***** válasza:
71%
Az egész női társadalom k*rvának van titulálva és néhány férfi gusztustalan stílust enged meg magának, bár igaz a mondás hogy "a stílus maga az ember", prolik!
2021. jan. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
100%

15-ös vagyok.

Nem, nem fizetek sem prostiért/sem pedig "tiszta" nőért. Meg tudom oldani anélkül is, hogy fizetnem kelljen egy nőnek a szexért. Nem hinném, hogy velem lenne a probléma és " olcsó János lennék". Egy arra érdemes nőnek az életemet odaadom. Az olyan nő meg aki pénzért teszi szét a lábát, egy forintot nemér. Mindegy mennyire csinos, szép..inteligens. Én meg az olyan férfiakat nem értem, akik fizetnek a nőkért mert máshogy nem fekszik le velük senki.

"Fullos nőt olcsón".:DD

Mindegyik olcsó amelyik megvehető!:)

2021. jan. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
24%

Hát mivel nagyon eltértem a témától, így inkább befejeztem a szűzikék elemzését. úgyis ezen fognak puffogni magukban órákat szerencsétlenek.


#38 vettem már nőt pénzért. de nem arról szólt hogy nem jutok máshogy hozzá, illetve részben mert olyan kategóriájú nőt vettem meg akit amúgy ingyen nem kapnék. de én ezt úgy fogtam fel hogy pl. valamennyire tudok főzni, de ettől még nem lesz ciki elmenni étterembe PÉNZÉRT enni egy jót. :D :D

2021. jan. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
31%

39. Hat kinek mi:DD

De én azokra értettem akik mindíg így csinálják..mert máshogy nincs esélyük. Aztan erre büszkék is:D

2021. jan. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!