Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, szeretitek a nő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, szeretitek a nő fejét rányomni a farkatokra, ameddig megy, aztán ott tartani?

Figyelt kérdés

2021. jan. 20. 17:44
A kérdező szavazást indított:
Szeretem, szoktam, igénylem.
Ha tudom, hogy a nőnek ez oké, akkor csinálom, ha nem akarja, akkor nem, elvagyok hosszútávon is enélkül.
Egyáltalán nem vágyom ilyesmire.
57 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
Hát ha jól csinálja minek?Akkor van hogy kicsit helyezkedek ha nem veszi be eléggé.
2021. jan. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
58%
Szeretem, de sajnos mostani párom nem szereti... pedig jó lenne csinálni
2021. jan. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
79%
Meg amugy se nyomni kell.
2021. jan. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%
ha vevő rá a partner, akkor nagyon szeretem csinálni, meg emellett pár dologgal fűszerezni ezt
2021. jan. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
79%
Baratom igenyli ezt, de probalom magamtol is igy csinalni
2021. jan. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
77%

Ez oké akkor, ha előzetesen tisztázva van, hogy ez neki belefér.

Ha nincs, és nem tudod mit váltasz ki vele, akkor ez a világ legnagyobb gyökérsége, ugyanis korlátozod a légzését, és még akár kárt is okozhat benned.

Ésszel öcsém.

2021. jan. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
34%
6 hát ha picit feljebb nyomod magad akkor még nem.de ha letolod torokra na az már tényleg az .De pl ha alig kapja be akkor miért ne nyomhatnád magad picit feljebb?
2021. jan. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
85%

Imádnám, de ilyen hölggyel még nem találkoztam. Pedig ahogy írtam is, imádnám!

28/F

2021. jan. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

#6

Valahogy így gondolom én is, csak azért kérdezem, mert barátnőm mesélte, hogy vele ezt az összes exe eljátszotta szó nélkül, neki meg nem igazán jött be, hogy levegőt se kap, szóval kíváncsi voltam, hogy ez a szex dolog tényleg így működik-e.

2021. jan. 20. 18:28
 10/13 anonim ***** válasza:
84%

Szeretem, szoktam, igénylem.

Mellékesen megjegyzem, hogy nejem azon kevés nők közzé tartozik, aki azok közzé tartozik, akiknek könnyedén megy a mélytorok. Így a fejfogós, vagy az ágyszélén lelógatott fejjel való szájba szex is megy, nem durvulva, odafigyelve.

2021. jan. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!