Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy 23 éves srác csak szexet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 23 éves srác csak szexet akarhat egy 44éves nőtől?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki elkezdett udvarolni nekem. Jól gondolom, hogy csak szexet akarhat?
2021. jan. 22. 08:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze,mi mást.
2021. jan. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
HA Te akarod akkor miért probléma?
2021. jan. 22. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Okos nő vagy, igen, csak sex. De hát ha bejon, miért ne adnál te is örömet a testednek?
2021. jan. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy akarom e.
2021. jan. 22. 08:49
 5/10 anonim ***** válasza:
82%

#4.

Ha nem tudod akkor nem vagy 44 eves mert egy igazi no elso latasbol eldonti kivel s mit akar..

Max 25 lehetsz... sorry

2021. jan. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

egy kis flörtölgetés jól esik mindenkinek.

lehet. hogy csak egy kis kacérkodásra vágyik, ami emeli az egóját, meg esetleg neked is imponál, hogy a fiatal pasi csapja a szelet.

szerintem ne gondold túl.

Ha pedig tényleg rád startol, akkor nyugodtan tedd azt, amit kívánsz. Nem bűn, ha kalandozol vele, mint ahogy az sem, ha elküldöd a fenébe. Miben lenne más a helyzet ha 38 lenne? vagy 45?

a sexben, kalandban ideális a fiatal csődör és libidója csúcsán levő nő (a pasik 20 körül, a nők 40 körül a legjobbak, nem?).

Éljetek, ha van kedvetek hozzá!

2021. jan. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem biztos, hogy csak azt akar. Ezt nem csak a kor határozza meg.
2021. jan. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
23 vagyok pont. Én pl. Biztosan csak szexre mennék. Össze járni kalandra.
2021. jan. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
88%

#8

Mégis mi mást akarnál ?

Anyád lehetne egy 43 éves nő...


Nyílván nem akar feleségül venni egy olyan nőt aki az anyja lehetne.. Mikor Ő lesz 43 akkor te már az öregotthonbol fogsz integetni .. :D :D :DDD

#Csakxólok 🤣

2021. jan. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

28f vagyok parom 44 . 16év van koztunk. 7eve tart. Eleinte csak a szeretoje voltam sokat szexeltunk stb sok midnent kiprobaltunk 3as stb. 4éve egyutt lakunk o elvalt. Latod nem feltétlen csak szexet akarhat. Persze nallunk is azzal indult mert imadom az erett korosztályt elképesztoek az ágybam ha meg férjes nalam plusz pont volt.

Tarthat parkapcsolattal valameddig. De nem s vegtelenségig és ezt én mondom mint pasi. Valameddig még viselheto ez a kor van az a szakasz de valamikor már nemfog jol mutatnu s mukodni sem... de bátraké a szerencse. Szexre mindenképp probáld ki

2021. jan. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!