Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 23 éves fiú akarhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 23 éves fiú akarhat komolyabbat is egy 17 éves lánytól?

Figyelt kérdés
Eddig csak neten beszélgettünk, nem találkoztunk még. Már majdnem 1,5 hónapja kb, hogy szinte naponta beszélgetünk, egészen megkedveltem. Bármiről tudunk csevegni, meg nagyon aranyos, egyetemista fiú. A kora nem érdekelt, de mikor megismerkedtünk, akkor úgy tudtam, hogy a 22-őt fogja tölteni, de nemrég mondta, hogy már idén a 24-et fogja. Én idén leszek 18 éves, de nem tudom, hogy egy ilyen idős fiú (férfi) tudna-e úgy tekinteni rám, mint a barátnőjére? A fiú többet is szeretne tőlem, de én azt mondtam, hogy várjunk a találkozóig, aztán meglátjuk. Eddig nem hozta fel a szex-témát, egyáltalán nem is beszéltünk ilyesmiről, és ha együtt lennénk, akkor addig várna, amíg készen nem állok rá, mert még szűz vagyok. Elmondása szerint már beszélt rólam a barátainak is, mert tényleg szeretné, ha együtt lennénk. Ezek lehetnek komolyak egy 23 éves férfi szájából, vagy csak szép szavak, hogy kihasználjon? Első találkára ő hívott el, majd moziba megyünk meg kajálni, aztán pedig séta, a házát pedig meg sem említette, hogy ott találkozzunk.
2014. jan. 23. 19:36
 1/8 anonim ***** válasza:
miért ne akarhatna? kb ott van fejben a pasi, mint a csaj.. mert a csaj kb 21 a pasik meg ugye később érnek.. úgyh.. :)
2014. jan. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Necces,de akarhat.
2014. jan. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

igen.

én is akartam. de le lettme koptatva egy nyomorult justin bieber utánzatra...szóval nem menő a fiatal csajoknál ha férfias kinézeted van, a kis semmikre buknak.

Amit igazán sajnálok, mert a korombéli lányok java öntelt hólyag, illetve sokan a 30 fölöttiekre hajtanak már...:/

23/F

2014. jan. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
jaj, utolsó, dehogynem menő.. nem lehet így általánosítani....:D
2014. jan. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Teljesen elképzelhető hogy komolyan gondolja és nem kihasználni akar. Van ismerősöm, aki most lesz 24 a barátnője meg 17 és már lassan 1,5 együtt vannak :)
2014. jan. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
joh, a lányok többségére értettem! :)
2014. jan. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ennél nagyobb korkülönbségnél is volt már példa komoly, működő kapcsolatra.

Te magad írtad, hogy eddig tök jól megvoltatok, és egyáltalán nem ütközött ki semmi formában, hogy probléma lenne a korkülönbség.

Annak higyj, amit látsz, és ne az "elveknek"! :)

2014. jan. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%

Természetesen akarhat komolyabbat is. A fiúk általában később érnek a lányok pedig hamarabb. Attól, hogy te 17 vagy ő pedig 23 még nem kell, hogy a számok döntsenek. Ez ne zavarjon mert lehet, sőt valószínűnek tartom, hogy értelmileg egyazon szinten vagytok. Szerintem nyugodt szívvel vágj bele a dologba, ha esetleg valami nem klappol akkor még az elején kiszállhatsz, nem muszáj belegabalyodnod. Egyet mondok neked, hogy ha egy fiú mesél rólad a baráti körének - főleg ilyeneket, amiket felsoroltál - akkor igen is komolyan gondolja. A kor nem számít. Nekem egy 22 éves fiú udvarolt, azelőtt meg egy 25. Nekem egyik se tetszett, szóval nem lehetett szó róla. De látom, hogy vannak érzéseid iránta és azt tudom tanácsolni, hogy ne késlekedj elmenni vele és ne aggódj a kor miatt. Ha így beszél és viselkedik veled akkor komolyan gondolja, a szex témától meg ne parázz, fel fogja hozni de szerintem csak akkor ha már együtt lesztek, akkor pedig beszélgess el vele, hogy te mit hogyan szeretnél. (első ilyen beszélgetéskor azt tanácsolom, hogy ne árulj el mindent, csak annyit, hogy mik az érzéseid és mennyi idő elteltével vagy milyen érzelmi készséggel vagy rá képes. Sok sikert neked!

16/L

2014. jan. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!