Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Perverz a pasi??

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Perverz a pasi??

Figyelt kérdés

Tegnap délután feljött a lalótársamhoz a haverja akiről amúgy tudtam hogy tetszem, de nem látott még lengébben öltözve. Most csak bugyi és trikó volt rajtam és láttam hogy dudorodni kezd a gatyája. A lakótársammal már régóta szexelünk és végül megbeszéltük, hogy hármasban csináljuk. Nem is ez a lényeg, csináltunk már hasonlót másik haverral, hanem hogy mivel szendvicsben is akartuk (na jó, főleg én), ki akartam menni a fürdőbe, hogy a hátsó lyuk is tiszta legyen. A srác pedig jönni akart velem! Végig nézett ahogy feldugtam magamnak és vizet engedtem, meg azt is ahogy kiengedtem!!! Ahogy kész voltam, azonnal be akarta tenni, kb egy perc alatt el is élvezett a seggemben. A többi már kint volt hármasban és szintén nem lényeg.

De ma reggel visszagondolva a fürdőszobai dolgokra, kicsit fura az egész! Mindent nagyon nézett, végig állt a farka, és a legfurcsább, hogy amikor engedtem ki a cuccot, akkor is mindent nézett!! Még azt is mondta, hogy megtörli a seggem, de azt hittem csak viccel és nem is gondoltam bele, de így átgondolva nem lehet, hogy valami seggmániás perverz? Azért ezek közben vannak szagok amik (számomra) semmiképpen nem férnek össze az erotikával, ezért kell anál előtt tisztára mosnom mindig, őt viszont nem hogy nem zavarta, de mintha izgatta volna is. Szóval mi ez?? Túlgondolom és csak azonnal seggbe akart dugni, vagy van itt más is??



2021. jan. 22. 09:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
25%

Nem perverz hanem szerelmes beléd es azt akarna hogy csak vele bassz..

Vonzodik hozzad megvan a kemia az o reszerol...


De en meg mindig elitelem azokat akik hármasoznak.. én spec. nem tudnek egy masik ferfival 1 not...mert nincs bennem hajlam hogy nézzem őt is..

2021. jan. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
82%

Vannak ilyen betegek akik élvezik nézni a szarást pl.

Boá...

2021. jan. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
73%
Engem szarás közben is akart már dugni egy ilyen állat. Tartsd magad távol az ilyen nyomiktól.
2021. jan. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
68%

Ő a perverz?

Te szartál bele a fürdőkádba, utána két faszt szoptál és fogadtál magadba egyszerre. Akkor te mi vagy?

2021. jan. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem te vagy inkább a perverz. Vagyis nem is az, rosszabb sajnos..
2021. jan. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
67%

4

Csak nevén neveztem a dolgokat.

2021. jan. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
68%
4: Mélységesen egyetértek!
2021. jan. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
82%
10 vazz, te is inkább templomba menj, ne csajok után kavarogj!
2021. jan. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
76%
Miért fszság a kérdés? Szerintem a srác a perverz, a kérdező viselkedése nálam belefér.
2021. jan. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
35%

#11.

Nem én vagyok a #10.



DE


Őszinten.. Te szerinted egy valamire valo NŐ szarik oda amiben fürdik ??


Neveletlen r1banc .. semmi több 😆

2021. jan. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!