Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azt hiszem barátnőm megcsal(?)

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem barátnőm megcsal(?)

Figyelt kérdés

Kezdjük azzal hogy mindig megosztttuk egymással a jelszavakat mert ebből sose volt gond. Pár nappal ezelőtt ide utazott a nagynénje akit nem látott öt éve,azóta vele van leginkább amivel amúgy nincs bajom mert megértem,5 év hosszú idő. Viszont pár nappal elotte lecserélte a jelszavát,mikor megkérdeztem miért azz mondta nincs rá különösebb oka nem rejteget semmit de nem szeretne ha tudnám továbbra is. Fura de oké. Másik,mivel nem igazán talalkozunk máshol csak Munka,így SMS-ben beszélünk,vagyis beszélnénk de mivel 5-6 óránként ír vissza így nem tudunk.Ami azért is fura mert munkában folyamatosan a telefonon van és ír,mikor meg megkérdezem mit csinál azt mondja videót néz. De a legérdekesebb hogy ő az a fajta no aki két napig nem tudja ugyanazt a zoknit hordani,mai nap mégis egy az egybe ugyanúgy felöltözve jött munkába mint tegnap. Mikor tegnap este elment meg írtam neki hogy írjon mikor hazaér de nem is irt,ma késve jött be,kérdeztem mi történt azz mondja nagyon fáradt volt mert sokáig beszélgetett a nagynénjevel.

Alig 7 hónapja vagyunk együtt. Ezek után nem tudom mit gondoljak ti mit tanácsoltok?



2021. jan. 22. 16:32
 1/8 anonim ***** válasza:
72%

Lehet hogy rádunt egy kicsit. Nem lehet h úgy érzi, hogy ellenőrizgetni akarod?

Am ha fura a nagynénje akkor figyelj rá és ha gázos akkor próbáld meg lekoccintani. Nálam is menyasszonyom nagynénje kavarta meg a szart pár nap alatt egy több éves kapcsolatban ami hatására elég sok probléma keletkezett

2021. jan. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%

Persze így van esélye a megcsalásnak, de nekem is az jött le, hogy ellenőrizgeted nagyon.

Melyik pasi tartsa észben, hogy a barátnője milyen ruhába volt előző nap?

2021. jan. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ha ugyanazt a ruhát látod valakin egymás után kettő nap,de szó szerint ugyanazt az azért feltűnik.
2021. jan. 22. 16:51
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Dugd meg a nagynénit
2021. jan. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Korrekt a nagyneni,de nem sokat beszéltünk. Nem beszélünk közös nyelvet.
2021. jan. 22. 16:59
 6/8 anonim ***** válasza:
Ezek alapján nem megállapítható.
2021. jan. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szőrös mufnfak nem kell közös nyelv
2021. jan. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ezek alapján érthető a gyanakvás.
2021. jan. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!