Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mióta barátnőm megcsalt, ez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

NeugasShaman kérdése:

Mióta barátnőm megcsalt, ez részévé vált a fantáziáimnak. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Konkrétan mióta megcsalt és szakítottam vele, akárhányszor nézegetem azokat a bizonyos, az internet jelentős részét kitevő videókat, mindig csak az ilyen témájúra tudok beindulni. Elég kontraproduktív dolog, mert közben meg undorodom saját magamtól és nem tudom, ez mennyire normális dolog. Néhány hónapja történt a dolog egyébként.

2020. okt. 10. 09:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%

Engem folyamat csal a barátnőm és nem is tudja h én titokban erre verem ki állandóan. 🙈

4 éve vagyunk együtt és már 2 megcsalással lebukott az első 1 évben, de pl tudom h az elmúlt 1 hónapban is 2szer lefeküdt egy másik csávóval csak nem szembesítettem vele.

2020. okt. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én hasonló cipőben vagyok..izgat ez a dolog!
2020. okt. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez, szóról szóra. Bennem is megvan az undor érzete magam felé.
2020. okt. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem ez az a jelenség, amit az internet bölcsei csak "Cuck"nak vagy "Simp"nek hívnak.
2020. okt. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezt csinálom, mióta megcsalt a párom. Pedig akkor fájt és ha visszagondolok, most is fáj, hogy megtette. De van benne valami.
2020. okt. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szerintem sokaknál így indul a dolog, egy konkrét élményből, tapasztalatból. Ez lehet egészen konkrétan egy megcsalásos szituáció, de tágabb értelemben akár csak annyi is, hogy a kiszemelt lány végül egy másik pasival jön össze, vagy amikor valamelyik exbarátnő feltölt képeket az új pasijáról a közösségi oldalra, stb.


A másik tipikus kiindulóhelyzet pedig az, amikor az illető pasinak kicsi a pénisze, és/vagy nem tudja kielégíteni a párját rendesen, ezért kezd arról fantáziálni, hogy egy másik, ügyesebb, rátermettebb férfi teszi ezt meg helyette.

2020. okt. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én már csaltam meg a páromat, kiderült, őt is izgatja ez a dolog.. 😊
2020. okt. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Engem is izgat,ha a tudtommal történik.
2020. okt. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mi megbeszéltük a feleségemmel az első hármasozás után,hogy engem ez nagyon izgat és őt is. Amikor olyan pasit találtunk aki csak őt akarta,akkor a másik szobából lestem,ha olyat aki nem bánta,hogy ott vagyok,akkor beszálltam.Aztán találkoztunk egy olyannal,aki már több mint tíz éve meg van.
2020. okt. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
75%

Engem is bevehetne egy ilyen pár magához akinél a férj kukkolna valahonnan,aztán be is szállna,forditva én is megtenném ha ilyen párt találnék,de kb mint a fehér holló..

39-F

2020. okt. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!