Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan őrizzem meg a testi-lel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan őrizzem meg a testi-lelki egészségemet egy szexmentes házasságban?

Figyelt kérdés
37 éves vagyok, 2 éve nincs szex. A férjemnek lelki problémái vannak, ezért nem akarja. Jár pszichológushoz, nem sok eredménnyel. Végül eljutottam oda, hogy már nem is akarnám vele, annyira felőrölt ez a helyzet. Nem akarok válni, mert szeretjük egymást, minden más téren rendben van a kapcsolatunk és nem akarom magára hagyni a bajban. A megcsalás sem opció, egyrészt nem fér össze az értékrendemmel és a személyiségemmel, másrészt nincs senki, aki szóba jöhetne. Sajnos nekem hiányzik a szex, ez az állapot rombolja az önbecsülésemet, rosszkedvem van, ingerlékeny vagyok és csúnyának látom magam. Félek, hogy a kapcsolatunkat is aláássa ez a helyzet. Ahhoz szeretnék tanácsot kapni, hogyan éljek ebben a helyzetben, hogy megőrizzem az önbecsülésemet, a testi-lelki egészségemet.

2021. jan. 23. 16:11
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
38%
Jó szotri volt, akkor most ideje valamit kezdeni is az éelttel. :D
2021. jan. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 A kérdező kommentje:
Miért olyan hihetetlen ez, könyörgöm? Mindenki másnál olyan jól mennek a dolgok?
2021. jan. 23. 20:34
 33/38 anonim ***** válasza:
90%

Hogyha elkezded szopni és utána "incselkedsz" vele (rádadod az óvszert, simogatod, hozzábújsz, kedveskedsz neki) akkor is lelankad? Mert ha igen akkor a szorongása valós, de ha az esetek többségében nem, akkor ez valami kamu baromság amivel jól be tud etetni.

Kérd meg, hogy nyaljon ki, az nem teljesítmény kérdése, rengeteg impotens fickó tudja nagyon jól csinálni, de ha nem szereti csinálni ott a petting vagy az ujjazás.

Nem hiszem, hogy meleg a férjed ha 8 évig képes volt kielégíteni, de szerintem az érintés és a szex mindkét nemnek egy alapvető igénye, nagyon furcsa hogy ő így lemondott róla mikor szeret, és nem keres másik nőt sem (ha esetleg tényleg nem kíván téged).

Szerintem arról van szó, hogy lusta foglalkozni az igényeiddel, vagy megült a langyos szarban és csak emiatt nem szakít veled amennyiben nem valóban szorong.

Hogyha viszont tenyleg minden igyekezeted ellenére lelankad neki, akkor próbáld meg nem stresszelni, beszéld meg vele bántás nélkül és őszintén, hogy neked az is sokat jelentene ha bármilyen formában foglalkozna veled (emeld ki, hogy az se baj hogy nem mész el, de nem érzed magad kivánatosnak és olyan mintha nem szeretne). Akkor adj neki ultimátumot ha a beszélgetés után nem változik irányodban a hozzáállása, mert szerintem akkor nem vesz komolyan.

Sok olyan ember van akivel nem lehet beszélni, mert akkor sem értik mi baj miután elveszítettek ami fontos -remélem a férjed nem ilyen, es gyógyulast kívanok neki, ha valóban stresszes. Ez a probléma akkor múlik el a leghamarabb ha az ember likvidalja a szorongás forrását, de ne feledd, hogy ez nem a szex ebben az esetbem, hanem a férjed gondolkodásmódja.

Mondd neki, hogy játéknak fogja fel, ne versenynek.

Én azert szavazok arra, hogy próbáld megint bedobni magad még egyszer utoljára, mert hűséges és alkalmazkodó volt hozzád amikor te voltál beteg, meg mert ha sikerrrel jársz visszakaphatjatok mindketten az önbizalmatokat. Úgyhogy ha pár próba után bebizonyosodik, hogy tényleg feszeng akkor próbáld meg oldani egy kicsit a gátlásait.

2021. jan. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 A kérdező kommentje:
Kedves 33! Köszönöm. Valóban szorong, ebben biztos vagyok. Pontosan az történik, amit írtál. Ő is azt állítja, hogy szorong. Azt mondja, mivel nem volt előttem tapasztalata, nem tudta, hogy elég jól csinálja-e. De szinte minden alkalommal kétszer is elmentem: egyszer nyalással, egyszer az aktus során. De mikor elkezdte ezt, hogy csak orál, egy fél év után kiakadtam és akkor kiabáltam vele. Kielégít orálisan és abban nagyon jó, de én azt vágtam a fejéhez, hogy ennyi erővel nővel is lehetnék, és hogy nekem ez nem szex. Na azóta nem áll fel neki. Mert azt gondolja, vagy aktus, vagy semmi, legalábbis ezt mondja. Nagy sírások és üvöltözések árán bevallotta, hogy olvasott valamit, hogy mennyi ideig kellene tartania egy aktusnak és szerinte neki nincs addig erekciója. Ezen teljesen kibuktam, hogy miért olvasgat baromságokat, és miért nem osztja meg velem, hogy emiatt stresszel, miért nem elég neki, hogy én elmegyek. Ráadásul ő le se lankad rögtön, ha elmegy esetleg előbb, de nekem még kell egy kis idő, akkor is marad olyan merev, hogy nekem elég. Ráadásul intim tornázom, nagyon feszes a hüvelyem, elég nekem az is, ha már nem kőkemény. De nagyrészt úgyis előbb elmegyek. Vagyis mentem. 3 hónapja volt legutóbb behatolás, azóta csak elvétve orál, aminek a vége az orgazmus ellenére is csalódás és feszültség, nem értem, ha múltkor ment, utána miért nem. Érzem, hogy befeszül. Volt olyan, hogy félmerev volt, majd mikor próbáltam tovább izgatni, behatolás előtt lelankadt. Lazán vettem (ez még a problémás időszak elején volt), nevetgéltünk, beszélgettünk, simogattuk egymást, olyan kőkemény lett, hogy mindketten meglepődtünk. Ha sokat beszélgetünk előtte, sokkal jobb a helyzet, ezért is akar mostanában is beszélgetni, de nekem nincs türelmem ehhez, nem igaz, hogy 10 év után stresszel. Igaz, hogy kicsit mindig stresszelt, de nem ennyire. Létezik, hogy attól, amit olvasott? Vagy, hogy kiakadtam a nyalásra? De vagy fél év után akadtam ki, nem rögtön.
2021. jan. 23. 21:36
 35/38 anonim ***** válasza:
67%
Az hogy kiakadtál, blokkalotad a férfiasságát.
2021. jan. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 A kérdező kommentje:
Ettől félek én is, hogy elrontottam. De sokáig türelmes voltam..Vajon meg lehet ezt meg javítani?
2021. jan. 23. 22:02
 37/38 anonim ***** válasza:
83%

33-as vagyok megint, emlékszem az első kapcsolatomnal visszautasította az exem a kezdeményezésemet, és tudod mikor térdeltem le elé mégegyszer? Soha, de olyan sebet hagyott, hogy másnál sem fogok, legalábbis biztos, hogy sokáig kell kérlelni majd.

A lélek törékeny dolog, és elég egy rossz szó is ahhoz, hogy egy szorongó alacsony önbizalommal rendelkező ember önmagába vetett hite kártyavárként omoljon össze. Szerencsére nem történt olyasmi a barátoddal amit következetes munkával ne lehetne helyrehozni, viszont az írásodon látszik, hogy ezt te nem akarod megtenni.

Nem ítélkezni vagyok itt, úgyhogy szembe kell nézned azzal, hogy a mostani párod nem való neked, ha nem tudsz türelmes lenni hozzá. Én remélem mindketten megtaláljátok azt akivel összeilletek, de sok értelmét nem látom annak, hogy te feleslegesen dühöngj meg türelmetlenkedj, szegény meg folyamatosan feszengjen valami teljesen felesleges és irreleváns dolgon (hiszen ki akart és tudott nyalni, csak neked ez nem elég). Azt mondtam, hogy ez nem verseny, de ha szabályokat meg kvótát állítasz fel akkor baromira az.

2021. jan. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 A kérdező kommentje:
Kedves 37! Köszönöm az észrevételedet. Sajnos nagyon igazad van, azt hiszem. Nagyon szeretnék türelmes lenni.
2021. jan. 23. 22:05
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!