Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fleshlight mennyire élethű?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fleshlight mennyire élethű?

Figyelt kérdés

Rendes civil nőknél semmi esélyem.

Prostihoz félek menni (strici, betegségek, bekamerázás miatt).

Szóval úgy döntöttem Fleshlight lenne a legjobb nekem, vettem is és imádom. Viszont szeretném tudni mennyire adja vissza azt a csodát, amiben nekem sosem lehet részem.



2021. jan. 24. 09:39
A kérdező szavazást indított:
Nagyon gyenge a puncihoz képest
Eléggé hasonló az érzés hozzá
23 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem írtál még gy verziót: sokkal szorosabb mint a valódi punci, túlságosan is. Viszont nem forró, nem lüktet és nem tartozik hozzá egy húsvér, imádnivaló csaj.
2021. jan. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%

" vettem is és imádom "

Akkor minek a többi kérdés.

2021. jan. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

1-es, többféle verzió van, attól függ, melyikre gondolsz. A többség valóban lényegesen szorosabb az igazinál, de van olyan változat, amelyik nem.

Te ezzel melyik típusra gondoltál?

2021. jan. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
49%
Tulajdonkèppen meg is èrdemled a sorsodat,hokizzál csak ilyen xarokkal,ültök a gèp elött azt picsogtok hogy nem lessz sosem csajom,nem is èrtem milyen csodára vártok hogy majd bekopog egy Pamela Anderson ès felkínálja magát hogy dugd meg? Ne is tegyèl èrte semmit jól van az úgy neked.
2021. jan. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nyilván a szűk van, nem is figyeltem mikor megvettem, utana láttam hogy 3 cm átmérőhöz van kitalálva. Oké, gondoltam ez nekem kicsi lesz, de a legtöbb standard fleslight és műpunci így van méretezve.
2021. jan. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Sokat Fleshlightozok, szerintem eléggé élethű, szűkebb, mint az igazi, így "üt" is.
2021. jan. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Fullosan olyan mint az igazi, a lüktetést levonva és a feszességet.
2021. jan. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
58%
Én egy műpopsit vettem. Egy pucsító formájú kis műhúsból készült játékszert ami punci és popsinyílással rendelkezik. Nagyon nagyon jó de mégsem olyan mint az igazi mert ahogy a többiek is írták nem lüktet nem meleg és nincs akinek a nyakát gyengéden tudnám csókolgatni és simogatni érzékien hogy érezze mennyire szeretem... Nem akarok senkit bántani de nekem elképzelhetetlen hogy megdugjak egy sörösdobozt vagy nem tudom még hogy miknek álcázzák a fleshlightot. Nekem nagyon kell a vizuál is ahhoz hogy izgalomba maradjak. Mindenki mondja hogy a legjobb cucc de én tényleg el sem tudom képzelni hogy hogyan tudjátok a vágyat tartani egy bárminek álcázott valamire...
2021. jan. 27. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
56%
Flashlight meg nem használtam de gondolkodtam azon hogy veszek egyet kiprobalni
2021. ápr. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
23%
flesssájt az naon jo
2021. ápr. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!