Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, mi volt a legfurcsább...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mi volt a legfurcsább női fétis amivel valaha dolgotok volt, de nem tette tönkre az aktust számotokra (meg amitől nem ábrándultatok ki a lányból)?

Figyelt kérdés

2021. jan. 24. 23:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Huh, akad pár, de így elsőre (mit sem tudtam még akkor BDSM-ről fétisekről) a hónalj ugrik be. A lány aktus közben mondta, hogy a hónalja kicsit megizzadt "közben" csúszik, mint egy p.nci, szőrös is (direkt úgy hagyta) s dugjam már hónaljba :) Megtettem, olyat még úgysem csináltam, meg hát másoknak örömet szerezni jó dolog :D
2021. jan. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
22%
A férfi partner fenekébe behatolás műfütyivel. Na azt már semmiképpen sem...
2021. jan. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2-es a kérdés nem az volt, hogy mit nem vállalnál be
2021. jan. 25. 17:32
 4/4 anonim ***** válasza:
86%
Nem konkrétan az aktushoz kapcsolódik, de számomra az volt a legfurább, amikor egy csaj kérte tőlem, hogy foghassa a farkamat pisilés közben, mert szerette volna kipróbálni, milyen érzés állva végezni a dolgot meg irányítani közben végig. Persze belementem, de addig nem is nagyon gondoltam őszintén szólva, hogy ez ilyen különleges képesség lenne, vagy hogy a lányok számára ilyen érdekes. :)
2021. jan. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!