Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van esélyem így valaha normáli...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem így valaha normális párkapcsolatra?

Figyelt kérdés

Minden férfi elhagyott eddig. 25 éves vagyok, eddig 2 pasival sikerült eljutnom a szexig, de ők is elhagytak már az első alkalom után.

Sajnos külsőre nem vagyok szép, az arcom kifejezetten ronda, sminkkel is. Ráadásul hiába vagyok magas 175 cm magas, mellem szinte semmi, A-s korsárméret melltartót hordok.

És ha ennek ellenére véletlen el is jutottunk a szexig egy fiúval, rögtön kiábrándult, mert mindkét eddigi partnerem szerint tág a hüvelyem. Még az is ezt mondta, akivel elvesztettem a szüzességem. Ráadásul nagyon csúnya a nemi szervem, ez a „salátapunci” típus, de abból is az óriási, 3 centis verzió :(


Úgy érzem, soha nem lesz így senki, aki elfogadna…



2020. dec. 7. 19:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%

a saláta punci nem annyira hátrány szerintem

viszont ha valóban annyira csúnya vagy és ilyen önbizalmad van, akkor még a kisugárzásoddal is gond van, szóval így nem lesz könnyű


F

2020. dec. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem az önbizalmammal van probléma, csak sokan mondták már, hogy nem vagyok szép.
2020. dec. 7. 19:28
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
A kis mell és a saláta punci számomra teljesen rendben van. Mondjuk azt nem értem, hogy ha csúnyának tartottak, akkor hogy jutottatok el egyáltalán a szexig?
2020. dec. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
61%
Nem kellene így leírni magadat, attól hogy eddig nem találtad meg a párodat. A szépség relatív, kinek mi tetszik, a többire meg van nemi plasztikai megoldás, ha téged ennyire zavar.Még előtted az élet ,nyugi.
2020. dec. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
71%
Nem lehet hogy nem te voltál tág, hanem ők voltak kis méretűek? 🤔
2020. dec. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha az első alkalom után otthagytak, akkor ezek szerint csak egy lyuknak néztek. Ami baromira nem szép dolog tőlük.
2020. dec. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Minden esélyed megvan.
2020. dec. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A probléma egyértelműen az önértékelésed és a hozzáállásod. Nekem volt olyan nőm, akinek salátapuncija volt (de nekem tetszett), teljesen lapos volt (de komolyan SEMMI melle nem volt) és az elején szégyenlősködött is emiatt és a hüvelye sem volt szűk. Mégis 2 évig voltam együtt vele (csak aztán megcsalt). Szóval ha az önbizalmadat rendbe hozod, akkor minden rendben lesz!
2020. dec. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen kis melled van, akkor gondolom, vékony vagy, tehát modellalkat. Ez pl nagyon sok pasinak bejön. Öltözködj csinosan, használd ki, hogy magas, vékony lányként szinte bármi jól áll.
2020. dec. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Gábor19... ***** válasza:
Küldj az arcodról képet:)
2020. dec. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!