Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kezdőknek milyem vibrátor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdőknek milyem vibrátor javasolt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Életem első vibrátorvásárlására készülök, viszont kicsit el vagyok veszve a bőség zavarában. Tudom, hogy nem ajánlott túl nagyot venni, így egy átlagos, 14-15 centi hosszú, 3-4 centi átmérőjű darabra gondoltam. Azt is olvastam, hogy elsőnek nem kell a leghiperszuperebb szerkezetet választani, viszont olcsó gagyit se éri meg venni, illetve hogy víz alapú síkosító is ajánlott hozzá. Nem vagyok szűz, viszont nem szexeltem olyan sokat, és csak klitoriálisan tudtam eddig elélvezni. A vibrátor alapvetően azt a célt szolgálná, hogy a hüvelyi orgazmust is el tudjam érni, valamint hogy ha rám törne a f@szhiány, ki tudjam elégíteni magamat, és ne legyen végtelenül magas a body countom (=ahány emberrel lefeküdtem). Az se lenne hátrány, ha tudnám rajta gyakorolni a lovaglópózt, mert az nem az erősségem...


Ti milyen vibrátort ajánlanátok?

Van esetleg egy fix összeg, ami alatt ne nagyon fektessek be?

Esetleg arról tudnátok mondani valamit, hogy milyen anyagú, formájú vibrátor a legjobb?



2021. jan. 25. 00:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Vibrátoron nem fogod gyakorolni a lovaglópózt. Ahhoz egy tapadókorongos dildó kéne. Ha nem vagy szűz inkább vegyél vastagabbat (4-5 cm) és lehet hosszabb is, max nem rakod be mindet. Jobb ha kilóg egy kicsi mintha menne még be de már nincs több. Valami fogó legyen a száránál, hogy ne csússzon ki a kezedből. Ne gagyit vegyél valóban. 5ezer alatt kb annyi hogy használod 3x és utána el se indul. Szóval egy 10k körülit néznék, az már minőségben is adja.


Én szűzen vettem 20x4.5cm-es vibrit és tökéletesen megfelelt. Olyat vegyél, amiből ki is lehet venni a vibrátorgolyót (az kétfunciós, kvázi külső-belső). Síkosító akkor kell ha nem nedvesedsz eléggé. Nekem sosem kellett. Olaj/szilikon alapút meg análhoz szokták.

2021. jan. 25. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
86%

Egyénfüggő kinek melyik jön be, milyen formájú, méretű. A sima egyszerű vibri is tökéletes, tényleg nem kell hipercsoda (nem éri meg az árát). 8-15 között már nagyon jókat kapni. Ha te az adott méretet, formát nézted ki, akkor vedd azt.

Viszont pár tévképzeted had oszlassak el benned:

- lovaglást nem lehet gyakorolni vibrin (ahogy az #1-es is megállapította) mert ad.1. egy vibri nem férfi, ad.2. nem a technikán múlik hanem hogy mennyire kapod el a pasi hullámhosszát;

- nem lesz automatikusan hüvelyi orgazmusod a vibritől sem, sőt sokkal könnyebben és hamarabb lesz egy pasitól akiért nagyon odavagy az pedig nagyon figyel rád (mindazonáltal nem kell hajtani a hüvelyi orgazmust mint valami grált a kerekasztal lovagjainak, nem életcél, hüvelyi orgazmus nélkül is lehet teljes, kielégítő szexuális életed);

- body count... tudni fogja rajtad kívül bárki is hogy mennyi volt? Ha nem azzal kezded hogy kiírod a faliújságra meg a barinőidnek híreszteled az előző esti kalandjaid akkor senki. Meg nem a környezetedből kell válogatás nélkül mindenkivel dugni.

- f.hiány... na azt egy vibri nem fogja megadni, kellemes játékszer, de egy hús-vér partnert sosem fog tudni pótolni.

2021. jan. 25. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
34%
Gyakorolj rajtam,tapasztalatod is lessz,ráadásul megspórolsz egy halom pènzt.:-)
2021. jan. 25. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!