Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Amikor mentek az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Amikor mentek az utcán akkor mennyire várjátok el, hogy az átlagos vagy annál jobb pasik megnézzenek?

Figyelt kérdés
Nem bámulásról vagy nyálcsorgatásról van szó csupán egy gyors "szknellésről." Feltételezem, hogy van bőven mindkét végletből. Lehetőleg minél részletesebben írjátok le. Meg azt is hogy milyen tapasztalataitok vannak ezzel kapcsolatban. Köszönöm a válaszokat!

máj. 14. 21:49
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Semennyire nem várom el, bár így is gyakran kapok azon embereket hogy megbámulnak egy kicsit, vagy a tekintetemet keresik. Szerintem ez a fajta kíváncsiság meg fél másodperces megbámulás megvan mindenkinél, nemtől független és nem feltétlen takar semmi szexuálisat. Én is megnézem egy kicsit az embereket az utcán is akár, a szemem automatikusan elsiklik rajtuk, legyen az illető nő vagy férfi. Ha mondjuk valakit érdekesnek találok valami miatt (tetszik a ruhája, haja, sminkje, kiegészítői, stb) akkor lehet hogy kicsit tovább is bámulom mint fél másodperc.

De ez így van mindenkinél, engem is végig szoktak szkennelni mások, nem gondolnám hogy bármi szexuális lenne egy-egy gyors pillantásban vagy abban hogy valaki a tekintetemet keresi. Már csak abból is kiindulva hogy elég kövér vagyok.

máj. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!