Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hetero férfiak! Titeket vonz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetero férfiak! Titeket vonz a hármas ugy hogy 1N 2vagy tobb F ? Illetve a gangbang ? Ha vonz akkor mi vonz benne? Minden valaszra kivancsi vagyok!

Figyelt kérdés
2021. jan. 25. 10:58
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
Nekem minden hármas tetszik.
2021. jan. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

Egy hetero sztem nem igen elvezi..

Sztem ti nem heterok vagytok mar bocsi

2021. jan. 25. 11:24
 13/27 anonim ***** válasza:
88%

A heteró férfiaknak, akiknek tetszik a több férfi egy nő felállás, azoknak a válasza erre az, hogy "spermaháború". Ehhez maximalisan heterónak kell lenni és ez egy ősi ösztön felszítása. Spermaháborúban több spárma termelődik, feltör a megtermékenyítés vágya és ez sokaknál nagyobb élvezetet is vált ki. Ez egy modern spermaháború, ahol minden lebeszélt, de a testedben ösztönösen lezajló kémiai folyamatokat így is felszítja. Általában gyermeknemzés nélküli a az mmf szex, mint a "normal szex" 99,9 szazeleka, de az ösztönök anélkül is működnek.


A biszex harmast nem tudom mivel indokoljak, de az egy masik kategoria.

2021. jan. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
91%

11-es vagyok. Heteró vagyok, férfi és legjobban az 1 nő 2 férfi felállás jön be. Igen némileg érdekes egy másik szerszámot látni akcióban, de inkább az izgat fel, ha a csajt az egyikünk dugja a másik szopatja. Valahogy ez nagyon bejön. 2 csajjal is voltam, az is nagyon izgató, ott engem tudtak rengeteget kényeztetni:) Abban csak az a baj, hogy ahhoz extrém "állóképesség" kell, hogy úgy tudjak szerelmeskedni mindkettővel ahogy én szeretnék. 1 nő simán lerendez 2 faszit akárhányszor, de 1 fickónak 2 nőt kielégíteni "jól lakatni" nagyon nem egyszerű. Szerintem.

szóval nem mindenki homo vagy bi, csak azért mert nem homofób.... már bocsi

2021. jan. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

#13.

Ők végképp nem heterok

2021. jan. 25. 11:43
 16/27 anonim ***** válasza:
90%

11-14 vagyok ismét:

a gangbang is vonz, még nem volt alkalmam, de kipróbálnám. vagy inkább a blowbang-et, mert ha sokan leszopatunk egy csajt az bejön, de sokadiknak nem szeretném megdugni már...

2021. jan. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Akkor te se vagy hetero bocsi
2021. jan. 25. 11:47
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

" 12/13 A kérdező kommentje: Egy hetero sztem nem igen elvezi.. Sztem ti nem heterok vagytok mar bocsi"

Te akkor ezért tetted fel a kérdésedet: "Hetero férfiak! Titeket ...", hogy kifejthesd ezt a véleményedet? Nézd, lehet, hogy a TE szemedben nem vagyunk heterok, de az biztos, hogy nem ilyen kérdések GYK-s kiirására verjük!

2021. jan. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
Hiba, hogy kérdezőt nem lehet lepontozni. Kérdést teszel fel vagy döntsd el veleményt alkotsz és önkényesen meghatározod mások szexuális identitását. Legalább egyszer odatetted, hogy "sztem".
2021. jan. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
90%

most tényleg az írod, hogy "minden válaszra kíváncsi vagyok" aztán minden válaszolód leb***zizol....

te nem hetero vagy homo vagy, hanem egy idióta....

2021. jan. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!