Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Most ezen megsértődött a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ezen megsértődött a szexpajtim?

Figyelt kérdés

Már hónapok óta összejárunk, minden jó. Beszélgetni szoktunk valamennyit, de ennyi, nálunk a testiség az első. Én mellette ismerkedek mássokkal, és most van valaki, akivel lehet komolyabban megpróbálnám. Amikor elmondtam a szexpartneremnek totál ki volt akadva, hogy vele miért nem gondolom komolyan. Ennek csak annyi az oka, hogy ő mindig is az a tipikus f*ckboy volt, akinek nincsenek kapcsolatai, csak kefél össze-vissza. Pedig amúgy jó ember korrekt és tényleg jó vele, de nem tudom komolyan venni. Nem is gondoltam az elején arra, hogy ez egy opció nála. Mármint a kapcsolat. Meglepett a kiakadása és nem tudom mit csináljak most. Mit javasoltok?

Én 22, ő 26



2021. jan. 25. 22:14
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Beszéld meg vele. Pölö...
2021. jan. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Hagyd a fenébe a szexpartnered, kérj tőle bocsánatot esetleg és engedd el. Akivel pedig komolyan gondolod, koncentrálj rá.
2021. jan. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%

Ennek két oka lehet. Az egyik hogy nehezen fejezte ki az érzéseit és tulj.képen szeretett volna "többet" is mint összejárni d.gni.

A másik... hát ja, van jópár pasi aki úgy van vele, hogy ő biz' bármikor bárkivel dughat, de ha valamelyik hölgypartnere más férfire ránéz akkor féltékenységi, birtoklási roham tör rá.

Beszéljétek meg, hogy neked csak dugni nem elég, ha többet szeretne okés, nyitott vagy rá, de ha csak dugni te meg így élj akkor szevasz, válaszd a másik pasit.

2021. jan. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

#2

Az a baj, hogy a szexpajtimat nagyon birom és amúgy a kicsapongásain kívül minden okés vele, nagyon jól kijövünk és hasonlítunk is. Csak szimplán én úgy álltam hozzá, hogy nem élem bele magam és letisztáztam magammal, hogy vele semmi nem lehet. Az új pasi pedig nagyon szimpi, de még alig ismerem. Emiatt vagyok most összezavarodva.

#3

Köszönöm :)

2021. jan. 25. 22:45
 5/9 anonim ***** válasza:
79%
Egyrészt az a baja, hogy más fog dugni, másrészt lehet te nemcsak szexpajti voltál neki.
2021. jan. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
0%
Légyszíves a neved kezdőbetűit írd le. :)
2021. jan. 26. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Privátban is írhatod.
2021. jan. 26. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Cseréld le a szexpajtid olyanra, aki lelkileg érett már erre. :D Egyébként nem véletlenül nem volt komoly kapcsolata...
2021. jan. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet szerelmes lett beléd vagy megszeretett, csak nem merte elmondani, mert dugópajtiként írtáttok alá a szerződést még az elején és nem tudta mit szólsz, ha ő egyoldalúan változtat a viszonyulásán. Addig ez megfelelt, ameddig nem jött képbe más. De, most megijedt elveszíthet. Lehet komolyan is gondolná, csak te nem veszed komolyan és ez róka fogta csuka, ha nem ülsz le vele. Ha leülsz akkor jó kapcsolat is lehet. Nekem is az lett több évig. 40N
2021. jan. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!