Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők! Visszagondolva...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Visszagondolva arra a férfira akihez eddig a leginkább vonzódtatok valaha szexuálisan, mi indított be titeket rajta?

Figyelt kérdés

2021. jan. 26. 09:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Az illata. Ahh... annyira izgatott ha megéreztem már beindultam teljesen. Eddig senkivel nem éreztem ilyet. Azután a csókja.
2021. jan. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
31%
Hogy sikeres, gazdag volt. 20L
2021. jan. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
74%
Tökéletes csók, kockás has, széles váll, kék szemek, helyes mosoly, vastag száj. Olyan nedves még soha nem voltam. Kedves volt és mosolygós, szókimondó és néha zavarba is jött. Imádtam. Kár, hogy kissé butuska volt és valószínűleg hazudott is nekem. De soha senki nem fogott meg még annyira, mint ő, külsőleg.
2021. jan. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
90%

Érdekes, mert most csupa külsőséget "kellene" írnom, de nálam inkább a határozott, magabiztos fellépése, az intelligenciája, a kiállása úgy összességében, a műveltsége...tehát csupa olyan, amitől normál esetben szerelmes lesz az ember, nálam valami roppant szexuális vonzalmat gerjesztett.

A másik illetőnél is az intelligenciájából fakad amivel irtó erős szexuális vonzalmat tudott elérni.

2021. jan. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Az illata. Egyszerűen imádtam. Gyönyörű kék szeme volt, és olyan mosolya hogy egyből levett a lábamról :)
2021. jan. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
83%
Az egész ember úgy ahogy volt. Hiába mondom hogy a határozottsága, ha más közeledne ugyanolyan határozottan, mást váltana ki. A csókja.. de az sem elég. A tekintete, de az meg mindenkinek egyedi és utánozhatatlan. Szóval minden együtt, és a lényeg, nem volt benne SEMMI ami kiábrándított volna. Mert ezek mellé nagyon jól nézett ki és hihetetlen intelligens volt. És csak azért tudtam megszerezni mert pár napig le se szartam, miután találkozni akart.
2021. jan. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy bánt velem, ahogy hozzám ért, az a tekintet, amivel nézte minden mozdulatom, az egész jelenléte úgy általában. Abszolút azt éreztem mellette, hogy istennő vagyok, és ő az én férfi istenség páromként megfelelő bánásmódban részesít.
2021. jan. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
84%

A tökéletes teste és arca. Nagyon szép fiú volt. Az ábrándos, igéző zöld szeme, telt ajkai. Minden...

Néha szelidebb volt, néha vadabb mindig olyan, amire épp vágytam, mert szinte olvasott a gondolataimban és mindig tudta, hogy kell hozzámérnie hogy teljesen kész legyek.

Emellett a kedessége, jósága, az intelligencia és kellő perverzitás.

2021. jan. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
81%
Az illata egyszerűen vadító. Ègszínkèk szemek, na meg 190 cm+, nagyon biztonság èrzetet ad, amikor fölèm hajol. Nem mellèkesen a szerszáma is elèg mèretes. :D de ami mèg beindít, hogy tudom, hogy mennyire okos, ès a humora is nagyon jó, szeretem, ha megnevettet.
2021. jan. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%
9: neked nagy e a csecsed? 🙂
2021. jan. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!