Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, férfiak! Benneteket...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Benneteket zavarna, ha a partneretek az első pár együttlét alkalmával még nem venné le a melltartóját, mert eléggé szégyenlős?

Figyelt kérdés

Megsértődnétek rajta, elriasztana az önbizalomhiánya vagy rábíznátok? És ha 'tűritek', akkor meddig, hány alkalom után kezd kínossá válni a rejtegetés?


21 N



2021. jan. 27. 16:28
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
86%
Hát ez elég furcsa, de lehet hogy csak nekem. Van szex, tehát látja a puncid, te meg a farkát meg dugtok, akkor a melltartó minek? Vagy miért szégyenled? Engem zavarna amúgy.
2021. jan. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%
Max furának tartanám, hisz a punciját látom, de a mellét nem, pedig azért na punci szerintem intimebb mégis kicsit, mint a mellek, hisz pl a monokini sem példátlan dolog.
2021. jan. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
86%
Számomra szinte kizáró ok, nagyon zavarna. Azért ez az intimitásnak a legmagasabb foka már, a szex, és ha így sem akarod megmutatni a melled, az nagyon zavarna. Hozzáteszem, nagyon mellpárti vagyok (minden cicit imádok), és a teljes meztelenség kell a szexben. 24f
2021. jan. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim válasza:
89%
Ez olyan dolog mintha a férfi azt mondaná hogy szex közben végig legyen csukva a szemed,hogy ne lásd a farkát,mert ő szégyenli valami miatt! Nem állsz még készen a szexre!
2021. jan. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
45%
24-es mond valamit...
2021. jan. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! Igazatok van. Sajnos rendkívül ronda melleim vannak, amiket nagyon nehezen tudok felvállalni és félek, hogy elijeszteném a partneremet, de azt hiszem, ha lesz következő alkalom már levetkőzöm előtte teljesen, bizalmat adok neki.
2021. jan. 28. 12:52
 27/28 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj emiatt, olyan nincs hogy ronda mell. A pasik így is úgy is imádják. 🥰
2021. jan. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
81%
Mi az hogy ronda mell? A két szó üti egymást.
2021. jan. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!