Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nyílvános zuhanyzóban titeket...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyílvános zuhanyzóban titeket zavar ha látják a farkatok?

Figyelt kérdés

Engem mindig néznek mert áll a farkam mit csináljak?

Ti szoktátok nézni másét?



2021. jan. 27. 20:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
72%
Igen.
2021. jan. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
100%

Engem nem zavar ha neznek mindenki odapislog ugy is a masikera, hogyha all hat had alljon legelabb azt jelzi hogy minden mukodik ha nem allna en akkor szarnek be 😅😅


21/F

2021. jan. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
83%

Egyáltalán nem zavar.

Miert zavarna?

A melegeket zavarja mert ok ugy erzik hogy akkor epp egy szemérmes dolog tortenik es akkor elszégyenlik maguka

2021. jan. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavar. Ugyanazt mondom mint a #2.
2021. jan. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
78%
Miért áll a farkad ha néznek?
2021. jan. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
76%

Nem zavar, mert hetero vagyok, de direktben nem is mutogatom.


Csináld azt hogy NE álljon. Amúgy nem a farkadért néznek, hanem mert áll. Eddig szerencséd volt hogy nem futottál bele homofóbba, mert némelyiknek alacsony az ingerküszöbe és biztos hogy kaptál volna 1-2 jó vaskos beszólást miszerint húzzál innen b.zi vagy hasonlót (van aki néhány nyaklevessel is megtoldja). Szóval tsó' ha rám hallgatsz akkor - meleg szaunák kivételével - nem flangálsz álló brével nyilvános zuhanyzóban.

2021. jan. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem zavar, gyerekoromban a táborokban csak közös zuhanyzók voltak, nyaralóhelyeken is sokszor, szóval megszoktam a férfiak közti zuhanyzást.


Nézni se szoktam másokét, persze ha valakinek k-rva nagy, vagy k-rva kicsi, az nyilván feltűnik.

2021. jan. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem zavar, hiszen pont olyan meztelen, mint a vállam vagy a bokám.

Az viszont érthető, hogy téged mindig néznek, ha áll a farkad, mert azért az nem egy megszokott / hétköznapi jelenség. Hogy mit csinálj, arra nem nagyon van tippem, de szerintem legjobb, ha lezuhanyzol, hiszen azért vagy ott.

Másét megnézni? - Ezzel úgy vagyok, ahogy az előző válaszoló írta: szándékosan nem skubizom mindenkiét, de természetesen van, amelyiken valamiért megakad a tekintetem...

2021. jan. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Engem egyáltalán nem zavar. Simán tusolok bárhogy más srácok előtt.

Sőt szerintem a takargatás és az el fordulás semennyire nem kéne más srácok előtt.

Nekik is szokott állni. Tudják, hogy néz ki. Semmi szégyen nincs abban, ha véletlen föl áll.

21 vagyok.

2021. jan. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
61%
Igénylem hogy legyen egy privát szférám zuhanyozás közben, úgyhogy nem járok nyilvános zuhanyzóba
2021. jan. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!