Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Előfordult már veletek, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult már veletek, hogy véletlenül nyilvános helyen villantottatok nemi szervet vagy valaki más villantását láttátok már?

Figyelt kérdés
Ha igen milyen körülmények között történt? Én barátnőmmel és nővérem családjával voltam wellnesselni és a medencében kibuggyant a nővérem melle a bikiniből. Nem volt sok ember a medencében, szerintem nem sokan látták meg.
máj. 11. 20:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Volt példa mindkettőre
máj. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát egy mell azért nem nagy kellemetlenség. Nekem a fürdőgatyám maradt a víz tetjén mikor beugrottam és a hidegvíz nem a legjobb barátja a férfinek.

szóval röviden igen, de nem direkt. Szerintem a villantás az szándékos nem ez.

máj. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
74%
Én még sosem villantottam. Másokét sem láttam. Pedig valami helyes fiatal lány villantására vevő lennék! f.
máj. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Villantottam és akkor mi van? Bárkivel előfordulhat, akinek nem tetszik ne nézze :D
máj. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Mindennapos.
máj. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
A buszon a szoknyám egyik oldala felcsúszott a táskával, egy pár percig látható volt a fél fenekem. Kevesen voltunk ha buszon, ha látta is pár ember 3-4 lehetett
máj. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
79%
Persze, volt már
máj. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
50%
Azért egy fenék vagy női mell rohadtul de nem nemi szerv! Ennyit illene tudni! Szörnyű, hogy milyen tudatlanok gyülekezete lett ez az oldal!
máj. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Volt példa mindkettöre
máj. 12. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Cicivillantást bőven láttam, strandokon vagy otthoni medencézésnél főleg, de nemcsak. Csakhogy a cici az csak másodlagos nemiszerv, a nemiszerv alatt alapvetően a puncit és péniszt értik. Ilyen azért velem nem volt és nem is nagyon láttam, viszont egy dolog megmaradt nagyon, amit láttam egy igencsak zsúfolt strandon: erősen túlsúlyos 40 körüli nő, ilyen egyberészes fürdőruhában. A puncija körül nyilván bőven volt felesleg, és a fürdőruha teljesen bevágott neki elől, de annyira, hogy nem is látszott az anyag, olyan mélyre ment. Olyan volt, mintha nem is lenne alul rajta semmi.
máj. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!