Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Köztetek van olyan nő, akinek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Köztetek van olyan nő, akinek határozottan szubmisszív hajlamai vannak, vagy olyan férfi, aki szeret uralkodni, "alázni" az ágyban, viszont ilyen módon szexelni csak azzal tud, akit nem szeret?

Figyelt kérdés
Hogy oldjátok ezt meg, ha párkapcsolatban vagytok?

2021. jan. 28. 03:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
A párkapcsolaton belül oldjuk meg!
2021. jan. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
54%
Nem csak szexen belül igénylem, hanem a hétköznapokban is elvárom a páromtól az egyértelmű dominanciát. Nagyon kevés az a férfi aki erre képes az ágyon kivül is, pedig legalább annyira fontos. (36n)
2021. jan. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Van az a szubmisszív kategória, amelyik provokálja a másikat, hogy jobban kihozza belőle a dominanciát. Nem emlékszem hogy hívják, de én ilyen vagyok.
2021. jan. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

#12 Vannak ilyenek. :) Viszont a legtöbb nőnek nincsenek ilyen vágyai még a szubok között sem. A másik, hogy egy kicsit nehéz kivitelezni a 24/7-es felállást, mert munka és egyebek mellett, nem biztos, hogy van idő a folyamatos kontrollra. De amikor együtt vagyok valakivel, akkor nem okoz gondot az irányítása. :D


#13 Az a brat. Jellemzően rád szokták mondani, hogy a legrosszabb szub... :D Pedig szerintem a legjobb, mert nem unalmas melletted az élet. ;)

2021. jan. 31. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
sub nő vagyok. barátom csicskáztat ugráltat használja a szám keményen cumiztat és vadul dug.
2021. márc. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!