Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők ti belegondoltatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők ti belegondoltatok már abba, hogy hányan gondolhattak rátok, vagy nézték a fényképeiteket miközben önkielégítettek?

Figyelt kérdés
Nőként nem rég jutott ez eszembe és szerintem nagyon bizarr belegondolni, főleg, ha van olyan az ismertségi körödben, aki nyilvánvalóan szimpatizál veled... Ti hogy álltok ehhez? Zavar? Vagy nem is gondoltatok még erre?

2021. jan. 29. 10:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
Még nem gondoltam bele, de belegondolva se zavar
2021. jan. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%

Kit érdekel?

Amíg nem előttem csinálja, vagy küldi el a farkát, addig nem zavar.

2021. jan. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%
Mindenkinek a magánügye, hogy mit csinál. Engem speciel nem érdekel, hogy rám hányan verték ki vagy a páromra. Az bizarr és zavaró inkább ha ezt el is mondják, mert nem vagyok rá kíváncsi.
2021. jan. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már mondtak olyan dolgokat, ami miatt erre gondoltam később, de az én egómat feltornázta rendesen. Nem zavar, hálistennek nem látunk bele a másik fejébe, mert ennyi erővel akkor is gondolhatna ilyenekre, mikor szemtől szembe vagytok, és te épp arról próbálsz beszélni vele, hogy milyen óriási pókot csaptál le, de ő eközben azon gondolkodik, hogy milyen pózban kúrna. Nem tudhatjuk.
2021. jan. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem kell látnom és hallanom a dologról, egy cseppet sem érdekel.
2021. jan. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekel engem se, de kéretlenül ne is közölje ezt, maradjon az ő titka.
2021. jan. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
66%
Ha belegondolok, izgató tud lenni, hogy rám gondol közben... 😁
2021. jan. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Sokan. De nem zavar, egèszsègükre
2021. jan. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Most ha valaki az indtás képeimte ilyeneket csinál de nem tudatja velem akkor egészségére
2021. jan. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondoltam bele, mert nem érdekel. Azt csinál amit akar csak tartsa meg magának az infót (a farokképét meg pláne).
2021. jan. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!